Як перейменувати свій ящик.

У електронної пошти набагато більше переваг, ніж у звичайної. Найголовніша перевага - це оперативність і дешевизна. Доставка ваших повідомлень відбувається майже миттєво. Та й етикет електронної пошти м'якше. Адже написати лист можна навіть незнайомій людині.
Інструкція
1
Ім'я власника ящика ще можна змінити, клікнувши налаштування у верхньому правому куті, а ось поштову скриньку перейменувати не можна. Якщо вам необхідно інше ім'я пошти, зареєструйте новий поштовий ящик. Щоб у майбутньому мати можливість відновити пароль, якщо ви його забудете, то в персональних настройках вкажіть номер мобільного телефону і дайте відповідь на контрольне запитання. Ці дані вам допоможуть швидко відновити забутий пароль. Щоб краще запам'ятати нові дані запишіть їх у своєму щоденнику або просто в зошиті. Не варто ці записи зберігати в електроном вигляді на своєму комп'ютері.
2
Старий поштовий ящик ви можете видалити. Процедура ця проста, досить зробити кілька кліків. Припустимо, у вас поштову скриньку на «Яндекс». На сторінці «Яндекса», клацніть по рядку «увійти в пошту», розташовану в правому, верхньому кутку страніци.Введіте свої дані: логін і пароль. Коли відкриється вашу поштову скриньку, пройдіть по посиланню «налаштування».
3
Знайдіть у налаштуваннях посилання «видалити». Підтвердіть ваш намір, вписавши в форму пароль вашої поштової скриньки. Натисніть на посилання «Видалити». Все, ваш ящик з системи видалений
4
Якщо ви не хочете видалити старий поштовий ящик і вас ще цікавить кореспонденція, яка на нього приходить, включіть функцію «Збір пошти з інших поштових скриньок». Складальник може збирати пошту навіть з десяти поштових скриньок. Для цього пройдіть по посиланню «Налаштування», яка знаходиться у верхньому правому куті, і на що відкрилася сторінці налаштувань виберіть «Збір пошти з інших скриньок».
5
У вікні введіть логін і пароль, а далі збирач кореспонденції буде налаштований автоматично. Для більшості популярних поштових сервісів досить вказати у вікні логін і пароль, якими ви користуєтеся для входу на цей поштовий сервіс. У збирача налаштуйте правила для обробки пошти. Якщо вас з часом ця функція не влаштовуватиме, ви в будь-який момент можете її змінити, в настройках просто вимкніть функцію «збір пошти з інших поштових скриньок».