Як віддалитися зі списку в іншого.

Людські стосунки непередбачувані. Дружба може закінчитися сваркою, ділове спілкування зійти нанівець. Щоб позначити кінець спілкування, багато користувачів видаляють колишніх співрозмовників з списку контактів.
Інструкція
1
Соціальні мережі та менеджери онлайн-спілкування влаштовані по-різному. У багатьох популярних соціальних мережах додавання користувача в список контактів відбувається виключно після його згоди. Сервіси ICQ дозволяють мати в контакт-листі аккаунт, який не вніс вас в список своїх друзів. Багато френдстрічку надають можливість бути потенційним другом користувача, при цьому залишаючись в його «передплатників», але не входячи в список близьких друзів. Спосіб видалення людини зі списку контактів залежить від індивідуальної концепції сайту.
2
Подаючи заявку в друзі на популярному сайті «Вконтакте», користувач спочатку потрапляє в список «передплатників» цікавить його людини. Відповідно, видаляючи чий-небудь аккаунт з друзів, ви переміщує його в область передплатників. Він не зможе переглядати інформацію, закриту вами в налаштуваннях приватності, але ваші відкриті оновлення будуть з'являтися у нього в списку «новин». Щоб виконати таку операцію з видалення з друзів, відкрийте сторінку користувача і знайдіть запис «Користувач у Вас в друзях», яка знаходиться під аватаром сторінки. Якщо навести курсор на цей запис, можна побачити появляющуюся посилання «Видалити користувача з друзів». Натисніть на неї, і ви більше не будете в списку друзів даної людини, рівно як і його не буде у вашій френдстрічку. Видалити людини з «Вконтакте» можна й іншим способом. Відкрийте загальний список друзів, знайдіть потрібну вам сторінку і натисніть кнопку «Прибрати з друзів», яка знаходиться праворуч від фотографії користувача.
3
Аналогічним чином проходить видалення з друзів із всесвітньої соціальної мережі «Facebook». Ви можете видалити одного, натиснувши на відповідну кнопку під його фотографією на головній сторінці аккаунта, а можете зробити це і в загальному списку своїх друзів. Пам'ятайте, що видаляючи людини зі свого списку контактів, ви віддаляєтеся і з його френдстрічку, і тепер інформація зі сторінки цієї людини буде закрита від вас.
4
Менеджери спілкування, підтримують контакти ICQ, працюють за іншим принципом. Ви можете піти зі списку друзів, при цьому залишивши даний аккаунт в списку своїх співрозмовників. Щоб це зробити в програмах QIP, ICQ і їм подібних, відкрийте загальний список контактів. Наведіть курсор на логін тієї людини, зі списку якого хочете піти. Натисніть на нього правою кнопкою миші. У контекстному меню виберіть команду «Видалити себе зі списку контакту» і клікніть на цю кнопку мишкою. Підтвердіть свої дії, натиснувши на кнопку «Видалити» у вікні, уточнюючому ваше рішення. Тепер ваше ім'я не буде з'являтися в списку контактів даного користувача, але його ім'я як і раніше залишиться в списку ваших співрозмовників. Позбутися від нього ви можете, натиснувши кнопку «Видалити контакт» в контекстному меню програми.