Як заблокувати асю.

Якщо ви користуєтеся комп'ютером спільно з іншими людьми, тимчасово залишаєте свій ПК і хочете зберегти за собою персональне право користуватися icq, то вам буде потрібно уміння блокувати її.
Інструкція
1
Для здійснення цього завдання в Windows через функцію «пошук» (розташована в головному меню, яке відкривається натисканням кнопки «пуск» на екрані монітора) знайдіть файл hosts. Цей файл містить в собі зіставлення IP-адрес певним іменам вузлів.
2
Увійдіть в файл, використовуючи будь-який з наявних текстових редакторів. Вам стане видно список використовуваних IP-адрес - в файлі вони будуть розташовані в стовпчик. Навпроти кожного адреси в окремому стовпці буде вписано назву використовуваного вузла, причому між ними повинна бути не менше одного пробілу.
3
Пропустивши вже заповнені рядки, в наступній за ними порожній рядку напишіть наступні дані: 1 27.0.0.1. login.icq.com - тут важливим є той факт, що після введення номера потрібно проставити як мінімум один пробіл. Збережіть.
4
Закрийте файл. Тепер хто б не спробував зайти в icq з цього комп'ютера - йому постійно буде видаватися помилка. В тому випадку, коли зайти в icq знадобиться вам, потрібно знову зайти на цей файл hosts, де написаний рядок потрібно видалити, після чого зберегти внесені зміни.
5
Крім того, заблокувати icq можна і таким способом: увійдіть в головне меню комп'ютера за допомогою кнопки «пуск», звідки далі перейдіть в папку «мережеві підключення», а з неї - в «властивості будь-якого активного підключення». У цій папці виберіть вкладку під назвою «додатково». Із списку виберіть «параметри», а далі - вкладку «виключення». У цій вкладці потрібно прибрати проставлену галочку, яка стоїть біля icq.
6
Для примусового блокування icq можна відправити з її номера близько 1000 спам-повідомлень за допомогою спамера. Далі пройдіть по посиланню http://www.icq.com/people/, де після похилої риси напишіть блокується icq-номер і натисніть Report Spam. Протягом 1 доби номер icq буде заблокований, правда розблокувати його стане можливим тільки після звернення в службу підтримки сайту. Розглянуть вашу заявку не раніше ніж через 3 дня, а максимально можливий термін складе 2 тижні.