Як оформити альбом до дня народження.

В свій день народження людина збирає друзів, щоб згадати найкращі моменти, які трапилися з ним за минулий рік. Оригінально оформлений альбом ко дню народження - це цікаві знімки, гарний настрій і пам'ять про особисті звершеннях.
Вам знадобиться
  • - фотоальбом;
  • - фотографії;
  • - клей;
  • - ножиці;
  • - кольорові фломастери або олівці.
Інструкція
1
Життя людини складається з окремих неповторних моментів, які можна згадувати з посмішкою або смутком. Людям властиво запам'ятовувати яскраві моменти не тільки в пам'яті, адже вона, як відомо, вибіркова, а й на фото. Якщо думка зробити собі чудовий подарунок на день народження, оформивши альбом, прийшла вперше - чекає серйозна робота. Для початку слід підібрати альбом. Продумайте, в якому стилі він буде виконаний: жартівливому, урочистому або романтичному.
2
Перегляньте свої фотографії, починаючи з раннього дитинства, серед них обов'язково є забавні знімки, які викликають посмішку або подобаються вам найбільше. Чи не обділяйте увагою і не зовсім вдалі, можливо, їх можна обіграти, придумавши забавний сюжет або зробити колаж.
3
Коли всі знімки, які прикрасять ваш альбом, будуть відібрані, спробуйте красиво розмістити їх на аркушах, підшукуючи вдале розташування. Почніть оформляти альбом, використовуючи на перших сторінках свої самі ранні фотографії.
4
Підберіть для кожного вікового періоду свій стиль або художню манеру. Дитячі фото будуть цікаво виглядати, якщо поруч будуть наклеєні або намальовані картинки квітів, іграшок, мультів або кумедних звіряток. Для шкільного чи підліткового віку підійдуть машинки, музична атрибутика чи інша близька вам символіка.
5
Згадуйте, які емоції і почуття ви переживали в той період, коли була зроблена фотографія. Намалюйте власноруч картинку або прикрасьте фото стразиками - це оригінально і зафіксує позитивні емоції.
6
Для тих, у кого вже є такий альбом, в якому з титульного аркуша посміхається симпатичний малюк, можуть зробити альбом до дня народження, використовуючи фото річної давнини. Його виконують за таким же принципом, але можна зробити 4 розділу - за кількістю сезонів.
7
У кого є бажання зробити альбом, але немає достатньої кількості фотографій, може вирішити цю проблему максимально швидко. Зробіть бліц-опитування друзів і попросіть їх скинути вам фото з їх телефонів або камер. Ваші запаси поповняться величезною кількістю цікавих і унікальних знімків (таких, про існування яких ви навіть не підозрювали), які були зроблені в неофіційній обстановці.
8
Справжнім цінителям прекрасного можна встигнути до дня народження замовити особисту фотосесію, приготувавши різні костюми і поекспериментувавши з макіяжем. Професійні фотопортрети стануть прикрасою альбому.