Як з'єднати два свіча.

Нерідко, коли створюється велика локальна мережа, доводиться об'єднувати велику кількість різних пристроїв. Кабелі з прямим обтиском рекомендують використовувати для прямого з'єднання мережевого обладнання.
Інструкція
1
Для початку придбайте мережевий кабель необхідної довжини. Треба використовувати кабелі формату RJ45 з LAN-коннекторами для з'єднання світчів. Якщо дроти ви будете обжимати самостійно, використовуйте спосіб прямого обтиску, так як зворотний (перехресний, кросовий) часто застосовується для того, щоб з'єднати два комп'ютери між собою.
2
У кожному мережевому концентраторі звільніть по одному LAN-порту. Якщо ви користуєтеся пристроєм з автоматичним настроюванням, то канали можуть бути будь-якими. Краще не використовуйте порт LAN1 при роботі з налаштованим світче.
3
До обох пристроїв підключіть мережний кабель. Перезавантажте обидва світча, якщо індикатор не став інтенсивно блимати. Тепер всі пристрої, які підключені до даних концентраторів, - це частина єдиної локальної мережі.
4
У випадку, якщо мережеві концентратори підключені до маршрутизаторів або іншим аналогічним пристроям, переконайтеся в тому, що «кільцеве» з'єднання відсутня. Справа в тому, що фахівці категорично не рекомендують поєднувати попарно між собою три мережевих концентратора. Адже це призведе до того, що пристрої ці перестануть працювати коректно.
5
А якщо ви все ж виявили «кільцеве» з'єднання, просто під'єднайте світчі. Таким чином виконайте нові з'єднання, щоб один до одного мережеві пристрої не були підключені відразу по декількох каналах.
6
Уникайте використання дуже довгих мережевих кабелів. Це може призвести до того, що швидкість передачі даних через локальну мережу знизиться. Не приєднуйте відразу до декількох світча, що є частиною однієї локальної мережі, ноутбуки або стаціонарні комп'ютери.
7
Задайте самостійно ip-адреси всіх комп'ютерів, коли будете виконувати настройку локальної мережі з використанням світчів. Пам'ятайте про те, що кожен ip-адреса має бути унікальний.
При створенні великої локальної мережі нерідко доводиться об'єднувати велику кількість пристроїв. Для прямого з'єднання мережевого обладнання рекомендують використовувати кабелі з прямим обтиском.
Вам знадобиться
  • Мережевий кабель.
Інструкція
1
Придбайте мережевий кабель потрібної довжини. Для з'єднання світчів потрібно використовувати кабелі з LAN-коннекторами формату RJ45. Якщо ви будете самостійно обжимати дроти, то використовуйте метод прямого обтиску, тому зворотний (кросовий, перехресний) обтиск зазвичай застосуються для з'єднання двох комп'ютерів між собою.
2
Звільніть по одному LAN-порту в кожному мережевому концентраторі. Якщо ви використовуєте пристрій з автоматичним настроюванням, то це можуть бути будь-які канали. При роботі з налаштованим світче краще не використовувати порт LAN1.
3
Підключіть мережевий кабель до обох пристроїв. Якщо індикатор почав інтенсивно блимати, перезавантажте обидва світча . Тепер всі пристрої, підключені до даних мережевим концентраторів, є частиною єдиної локальної мережі.
4
Якщо мережеві концентратори підключені до інших аналогічних пристроїв або маршрутизаторів, то переконаєтеся у відсутності «кільцевого» з'єднання. Справа в тому, що категорично не рекомендують попарно з'єднувати між собою три і більше мережевих концентратора. Це призведе до того, що всі ці пристрої перестануть працювати коректно.
5
У тому випадку, якщо ви виявили «кільцеве» з'єднання, під'єднайте світчі. Виконайте нові з'єднання таким чином, щоб мережеві пристрої не були підключені один одному відразу по декількох каналах.
6
Намагайтеся уникати використання занадто довгих мережевих кабелів. Зазвичай це призводить до зниження швидкості передачі даних по локальній мережі. Не приєднуйте стаціонарні комп'ютери або ноутбуки відразу до декількох світча м, які є частиною однієї локальної мережі.
Зверніть увагу
При налаштуванні локальної мережі з використанням світчів самостійно задайте IP-адреси всіх комп'ютерів. Пам'ятайте про те, що кожен IP повинен бути унікальним.