Як відкривати вікно в новій вкладці. Як середньою кнопкою відкривати нові вкладки в firefox.

Робота з інтернет-браузером увазі велику кількість постійно відкритих вікон або вкладок. Переглядачів інтернет-сторінок, які не вміють створювати нові вкладки, сьогодні вже не зустрінеш, винятком може бути тільки Internet Explorer 6-й версії.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення:
  • - Mozilla Firefox;
  • - Google Chrome;
  • - Opera;
  • - Internet Explorer.
Інструкція
1
Браузер Mozilla Firefox. Найпростіший спосіб - натиснути правою кнопкою на засланні і вибрати пункт «Відкрити в нової вкладці» контекстного меню. Також дане дію можна зробити при натисканні гарячих клавіш, у випадку з Firefox - натискання на середню кнопку миші (scrool - коліщатко).
2
Браузер Google Chrome. Порівняно з минулим опонентом всі дії, спрямовані на відкриття нової вкладки, залишаються колишніми. Викличте контекстне меню посилання, натиснувши на неї правою кнопкою миші, і виберіть пункт «« Відкрити в новій вкладці »». Якщо уважно вивчити це меню, ви побачите рядок «Відкрити в режимі інкогніто». Даний режим відкриває посилання в новому вікні, але переглянуті сторінки за допомогою цього режиму не кешуються, що дає якийсь рівень захисту даних.
3
В якості гарячих клавіш використовуються середня кнопка миші і поєднання клавіш Ctrl + клік лівою кнопкою миші. Варто відзначити, що поєднання клавіш Shift + клік миші відкриє посилання в новому вікні. У деяких випадках достатньо захопити посилання мишкою і перенести на вільне місце панелі вкладок.
4
Браузер Opera. Щоб відкрити вікно в новій вкладці, необхідно натиснути кнопку Ctrl і клацнути по активному посиланню, або при натисканні миші затиснути клавіші Ctrl + Shift - це дозволить відкрити вікно в фонової вкладці. Також для цього браузера діє правило виконання команди з контекстного меню посилання. Натисніть на обраному елементі середньої кнопкою миші для переходу до відкритої вкладці.
5
Браузер Internet Explorer. Натисніть на посиланні правою кнопкою миші і виберіть рядок «Відкрити в новій вкладці». Також ви можете перетягнути об'єкт на панель вкладок, щоб його відкрити.