Як вибрати дротяний телефон.

Зараз мобільний зв'язок володіє великими перевагами. Сьогодні майже в кожної людини є стільниковий телефон , і навряд чи хто захотів би від нього відмовитися. Але, тим не менш, домашні дротяні телефони поки існують і навіть користуються попитом.
Інструкція
1
Вибираючи стаціонарний телефон, вирішіть для себе, якими функціями він повинен володіти. Якщо ви купуєте апарат для дому та будете використовувати його тільки для розмов, вам підійде проста і недорога модель. Для офісу знадобиться більш складний багатофункціональний апарат.
2
Важливий дизайн апарату і його розмір. Телефон повинен гармонійно вписуватися в інтер'єр вашої квартири або офісу. Продумайте заздалегідь, в якому місці буде знаходитися апарат, якого він повинен бути кольору, розміру і форми.
3
При покупці перевірте динамік і мікрофон апарату, від них залежить якість розмови. Зробіть тестовий дзвінок. У трубці не повинно бути ніяких сторонніх звуків і перешкод.
4
Вибирайте модель з телефонною книгою. Пам'ять апарату розрахована на певну кількість номерів. Кожному занесеному в пам'ять номеру абонента можна привласнити однозначний або двозначний номер, що значно полегшує набір. Деякі моделі розраховані на запис в пам'ять не тільки номерів, але і імен абонентів.
5
Купуйте апарат з дисплеєм, де ви будете бачити вхідний і набирається номер, неприйняті дзвінки, тривалість розмови, а також поточний час і дату. Добре, якщо дисплей буде великий і з підсвічуванням. Є апарати з рідкокристалічними дисплеями, вони більш яскраві і чіткі.
6
Обов'язково перевірте апарат на наявність автовідповідача. У сучасних моделях вони цифрові, з високою якістю запису. Ви завжди будете знати, хто і коли вам дзвонив з якого приводу.
7
Вибирайте модель телефону з функцією гучного зв'язку. У корпусі телефону влаштований мікрофон, так що людина на тому кінці дроту буде чути всіх, що знаходяться в кімнаті, а його мова буде доступна всім їм. Гучний зв'язок дуже зручна для офісних працівників: вона дає свободу переміщення і можливість займатися роботою під час розмови.
8
Якщо ви купуєте телефон для офісу, бажано щоб в ньому була присутня функція утримання виклику. Навіть розмовляючи з кимось, ви можете скористатися нею, відповісти на важливий дзвінок і продовжити розмову.