Як відкрити ноутбук Samsung.

Розбирати ноутбук Samsung самостійно без вагомої на те причини - справа невдячна. Безліч дрібних деталей норовить вискочити і загубитися, а пластикові кріплення - зламатися.
Інструкція
1
Вимкніть ноутбук від харчування, зніміть акумуляторну батарею.
2
Після цього вам потрібно вилучити клавіатуру, найчастіше вона закріплюється двома болтиками, які ви можете виявити на задній частині комп'ютера. Переверніть Samsung і самостійно відкрутіть два кріпильні елемента.
3
Знову переверніть ноутбук. Акуратно подденьте тонкою викруткою клавіатуру, а пальцями зачепите нижню її частину і потягніть вгору від себе. Тримачі, які розташовуються з боків, «відпустять» клавіатуру. Покладіть її поряд з корпусом, так як вам необхідно від'єднати її від материнської плати.
4
Черга від'єднання шлейфу, який забирається за допомогою натискання на засувку, притискуючу його до контактів «материнки». Клавіатура знята. Залишається ще один шлейф і два пучки проводів з коннекторами.
5
Переверніть ноутбук, попередньо закривши його, і відкрутіть всі болтики, після цього потрібно вилучити DVD привід. Вінчестер видаляється за допомогою ярлика чорного кольору, просто потягніть його в сторону.
6
Зніміть верхню кришку. Під нею розташовується ряд мікросхем і різних функціональних пристроїв, вони кріпляться трьома болтами: один внизу і два інших вгорі, ближче до екрану. Відкрутіть болти, отомкніте два шлейфи, які також знаходяться на двох протилежних сторонах мікросхеми.
7
Модуль WI FI приберіть, відкрутивши один із зазначених вище болтиков. Вам потрібно від'єднати монітор від основної частини пристрою, як правило, він кріпиться болтами, але в деяких моделях зустрічаються пластикові тримачі. Не сломайте їх.
8
Материнська плата знімається без особливих проблем. Вона складається з чотирьох частин, знімати потрібно їх усі. Результат - у вас залишилася одна кришка. Демонтуйте вентилятор, викрутивши кріпильні болти.
9
Все зняті елементи кріплення доцільно складати в невеликі ємності, щоб вони не загубилися. частина болтів має пластикові вкладки, бажано помітити на яких саме елементах Samsung вони розташовувалися, інакше при складанні можуть виникнути проблеми.