Як переносити великі файли з диска на диск. перенос з с на д великі файли.

Для перенесення файлів з жорсткого диска одного комп'ютера на жорсткий диск іншого зазвичай користуються флешкою. Але файл може бути настільки великим, що флешок такого обсягу не існує. Тоді доведеться скористатися альтернативним способом його перенесення.
Інструкція
1
Скористайтеся замість флешки знімним жорстким диском. З програмної точки зору він нічим не відрізняється від звичайного USB-накопичувача, і процес копіювання файлу на нього і з нього здійснюється точно так само. Не забувайте програмно відключати його перед від'єднанням, аналогічно флешці. Якщо у диска два USB-штекера, підключіть обидва. Врахуйте, що у такого пристрою значний пусковий струм, що створює небезпеку виходу з ладу материнської плати при підключенні до ноутбука. Тому до таких машин підключайте його не безпосередньо, а через USB-хаб із зовнішнім блоком живлення. Деякі зовнішні жорсткі диски комплектуються такими блоками спочатку, тоді хаб не потрібно.
2
Другий спосіб перенесення даних складається в тимчасовій перестановці жорсткого диска з однієї машини в іншу. Перед здійсненням цієї операції обесточьте обидва комп'ютера. Встановлюючи накопичувач в якості другого на шлейф, де вже є один привід (неважливо, магнітний або оптичний), зверніть увагу на положення джамперів, які задають режими "Master" і "Slave" - вони мають бути різними. Завершивши копіювання файлів, перед поверненням жорсткого диска назад знову обесточьте обидва комп'ютера.
3
На відміну від настільного комп'ютера, ноутбук не допускає встановлення більше одного вінчестера. Крім того, приводи, призначені для настільних комп'ютерів, не підходять до ноутбуків, і навпаки. Для підключення ноутбучного приводу до звичайної материнської плати скористайтеся перехідником IDE-IDE (з мініатюрного роз'єму на звичайний) або IDE-USB, залежно від того, як вам зручніше. У жорстких дисках стандарту SATA роз'єми стандартизовані, тому ноутбучний привід цього стандарту можна підключити до настільного комп'ютера без перехідника, а ось звичайний 3,5-дюймовий SATA-привід встановити в ноутбук не вдасться навіть за наявності в ньому підтримки цього стандарту - він туди просто не поміститься.
4
Якщо необхідність підключити жорсткий диск від настільного комп'ютера до ноутбука все ж виникне, скористайтеся, залежно від його типу, переходником IDE-USB або SATA-USB. Такий перехідник обов'язково повинен бути укомплектований зовнішнім блоком живлення.
Зверніть увагу
Не копіюйте невільні файли, термін дії прав на які ще не минув, за винятком випадків, передбачених статтею 1273 ЦК РФ.