Як пофарбувати волосся в яскраво-рудий. Як домогтися вогненно-рудого кольору.

Рудий колір волосся вважається самим підступним з усієї гами - красивий вогняний відтінок неймовірно важко отримати і набагато важче підтримувати. Адже рудий колір швидше іншого блякне і втрачає насиченість. При виборі відтінку рудого вам доведеться в першу чергу враховувати тип свій зовнішності, власну зачіску і тон шкіри. Крім того, ви повинні бути впевнені в тому, що зможете досить часто підфарбовувати волосся, як тільки колер почне змиватися.
Інструкція
1
Якщо ви не впевнені, чи підійде вам вогненний рудий, проведіть експеримент за допомогою відтіночним бальзаму. Він офарбить волосся без участі перекису водню і аміаку, що дозволить змити фарбу вже через 1-2 тижні. Зазвичай відтінкові бальзами досить доступні за ціною. Як тільки колір волосся стане менш насиченою, частково зійде, можна фарбувати шевелюру іншими засобами. Чекати повної змивки фарби потрібно лише в тому випадку, якщо результат вам зовсім не сподобався.
2
Придбайте стійкі колери підходящого вам відтінку рудого. При виборі прислухайтеся до порад професіоналів і відгуками користувачів. Який би колір по інтенсивності ви не зволіли, пам'ятайте, що підсумковий результат більшою мірою залежить від вихідних даних волосся. Блондинкам і русявим набагато простіше отримати насичені червоні, вогненні, сонячні кольори. У брюнеток ж фарба нівелюється темним кольором і може проявитися лише в приємному мідному або бардовом отливе. Тому вихідний темний колір волосся вимагає попереднього висвітлення, фарбованим же брюнеткам потрібно процедура змивки.
3
Такий серйозний експеримент, як фарбування локонів в яскраво-рудий, вимагає руки майстра, тому правильним рішенням буде звернутися в хороший салон. У домашніх умовах високий ризик отримати нерівномірний несподіваний результат, а то і зовсім дикий відтінок. Особливо до допомоги фахівця варто вдатися, якщо волосся вже були пофарбовані.
4
В домашніх умовах, мабуть, можна поекспериментувати з натуральними барвниками. Вогненно-рудий колір легко досяжний після використання червоної або помаранчевої хни. При дотриманні інструкції на упаковці ваша зачіска дійсно може засяяти мідно-рудим відтінком, але навряд чи ви досягнете глибоких червоних або бордових ноток. І, нарешті, слід враховувати, що хна на волоссі тримається досить довго, має властивість трохи блякнути через 4-6 тижнів, і на неї важко лягає будь-яка стійка фарба. Зважившись домогтися вогненності хною, не нехтуйте секретами поліпшення кольору. Щоб отримати вогненно-червоний відблиск, замініть окріп, яким потрібна розводити порошок, підігрітим буряковим соком. Також можна заварити хну міцним настоєм ромашки і перед нанесенням її на волосся всипати в пасту по одній чайній ложці куркуми і паприки.
Зверніть увагу
Неприродні, агресивні відтінки волосся, такі як яскраво-червоний, вогненно-рудий, додають року, старять і в рідкісних випадках підходять жінкам за 40.
Корисна порада
Фарби червоного і яскраво-рудого кольорів вигорають і знебарвлюються дещо швидше, ніж всі інші. Тому й вимагають більш частого використання. Тому відтінки рудого підходять лише для здорових, густого волосся. Сонячний колір вибагливий до шампуням - доведеться обзавестися і спеціальними масками і кондиціонерами для фарбованого волосся.