Як варити картоплю для олів'є. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Класичний рецепт салату олів'є включає в себе безліч інгредієнтів, серед яких знаходяться м'ясо крабів, перепела і ікра. Олів'є з картоплею - це набагато більш економічний варіант, але від цього не менш смачний. Потрібно лише правильно підготувати всі компоненти салату, в тому числі і відварити сам картоплю.
Вам знадобиться
    • каструля;
    • картопля.
Інструкція
1
Перед тим як варити картоплю для салату, підберіть коренеплоди однакового розміру. В цьому випадку на їх приготування потрібно однакову кількість часу.
2
Найкраще варити картоплю в шкірці. В цьому випадку вірогідність переварити його мінімальна, тому в салаті він буде присутній у вигляді рівних і акуратних шматочків однакової форми.
3
Для цього ретельно вимийте картоплю з використанням щітки, щоб позбутися залишків землі.
4
Поставте на вогонь каструлю, на дві третини заповнену водою. Коли вона закипить, покладіть в неї картоплю, розрізати його на частини не потрібно. Такий спосіб варіння дозволяє зберегти в овочах найбільшу кількість вітаміну С.
5
Коли вода закипить, зменшіть вогонь і прикрийте посуд кришкою. При такій температурі картопля середнього розміру буде варитися 15-20 хвилин. Солити воду не слід, так як сіль не зможе проникнути вглиб картоплі через шкірку. Найпростіший тест, що допомагає визначити ступінь готовності, - це проткнути картоплю будь-яким гострим предметом. Якщо ніж чи зубочистка входить в неї без зусиль, значить, вона готова.
6
Злийте з каструлі воду, зніміть з неї кришку і на пару хвилин поставте посуд на вогонь. Це дозволить зайвої воді випаруватися і картопля для олів'є НЕ БУДЕ надмірно вологою. Залишається лише очистити картоплю від шкірки і подрібнити.
Зверніть увагу
Тривалість варіння залежить від розміру картоплі. Брати занадто великий для приготування салату не варто, інакше до того моменту, поки він звариться зсередини, верхня частина, що стикається з водою, стане занадто м'якою і може перетворитися в салаті на подобу пюре.
Корисна порада
Можна варити і очищену картоплю, але в цьому випадку потрібно більш уважно стежити за його ступенем готовності, щоб уникнути переварювання. Коли картопля очищається від шкірки, то в воду можна додати трохи солі.