Як побудувати гараж з мансардою. побудувати лазню над гаражем.

Останнім часом гаражі з мансардою користуються великим попитом, так як мансарду можна використовувати як підсобного складського приміщення. При бажанні там можна організувати зону відпочинку з більярдом і барною стійкою, майстерню або ж використовувати її як будинок для гостей.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - олівець;
  • - комп'ютер з виходом в інтернет;
  • - грошові кошти;
  • - будівельні матеріали.
Інструкція
1
Подумайте над проектом майбутнього гаража з мансардою. Пошукайте ескізи в інтернеті. Можете взяти за основу готовий план або ж скласти свій. Намалюйте схему майбутньої будівлі на папері. Але, якщо є можливість, використовуйте спеціальні комп'ютерні програми. З їх допомогою ви зможете не тільки подивитися, як виглядатиме споруда в цілому, а й оптимально підібрати місце розташування необхідних елементів конструкції, наприклад, сходів, дверей і т.д. Зробіть всі необхідні розрахунки.
2
Вирішіть, що будете використовувати в якості будівельного матеріалу: цегла, газосиликатні, керамзитобетонні або піноблоки. Розгляньте якнайбільше варіантів, зазначивши всі плюси і мінуси. Потім виберете оптимальний для вас за ціною і якістю будматеріал.
3
Встановіть фундамент. Для цього зробіть котлован під плиту. Засипте подушку з піску, утрамбуйте і вирівняйте. Розстеліть по всій площі руберойд, зробіть дренаж і опалубку. Покладіть арматуру і, тільки потім, залийте бетон.
4
Після того як бетон застигне, починайте зводити стіни гаража з обраного вами матеріалу. Якщо гараж будете будувати з блоків, то для нижніх рядів кладки візьміть повнотілі, а для верхніх - пустотілі.
5
Зробіть перекриття. Його можете виготовити із залізобетонних балок або ж з дерев'яного бруса. Далі почніть зводити дах. Стропіли виготовте з дощок. Знизу до них пришийте тепло-, гідро- та шумоізолюючі матеріали. В якості покрівельного матеріалу можете використовувати металочерепицю. В останню чергу поставте ворота і займіться внутрішньою обробкою.
Зверніть увагу
Перш ніж втілювати свій задум, дайте відповідь на питання: для яких цілей вам потрібен другий поверх? Відповідь послужить керівництвом до подальших дій: чи потрібно буде мансарду утеплювати, опалювати, шумоизолировать, встановлювати витяжки і т.п.
Корисна порада
При бажанні, перебудуйте вже наявний гараж із силікатної цегли. До нього зробіть прибудову з блоків (наприклад, керамзитобетонних) і надстройте каркасну мансарду. Стіни мансарди можете зробити з дерева.