Як зробити кисть для штор. Як сплести шнур підхоплення для штор.

Ефектні кисті виглядають красиво і на декоративних подушках, і на затишних покривалах, і на важких шторах . Вони служать прекрасним доповненням крученого шнура, підхоплює драпіровку. Магазинні вироби коштують досить дорого, а зробити свої оригінальні зовсім не складно. Запасіться достатньою кількістю різної пряжі і тонкого синтетичного шнура.
Вам знадобиться
  • - пряжа, нитки, тонкий шнур;
  • - деталі для прикраси у вигляді кілець, кульок, циліндрів;
  • - ножиці.
Інструкція
1
Візьміть шматок картону, його ширина дорівнюватиме довжині майбутніх кистей. Обертайте пряжу, тонкий шнурок або товсті нитки навколо картону, поки не досягнете потрібної товщини. Вгорі витки туго зав'яжіть, а внизу розріжте ножицями. Нитку, якою пов'язували пряжу, не відрізані.
2
Дерев'яне кільце і кулька повністю оповте тим же матеріалом. Нитку пропустіть крізь кільце і закріпіть на кульці, щоб потім прикріпити кисть до декоративного шнуру.
3
Замість дерев'яних деталей знайдіть будинки оригінальні штучки у вигляді конусів, кілець і циліндрів для прикраси кистей - деталі від підсвічників, пластикові ялинкові іграшки, великі гудзики. Прекрасно підходять за формою різні дзвіночки.
4
Шнурки і пряжу замініть нитками бісеру або пустіть декоративні деталі по верху основи. Кисть з ниток прикрасьте вставками з кручених шнурків. Використовуйте люрекс, адже в шторах часто зустрічаються блискучі нитки.
5
Пошукайте у скриньках намиста, які ви давно не носите. Всі деталі від них пустите на прикрасу кисті, вона буде виглядати набагато багатше. Цікаві елементи можна знайти в гаражі серед старих світильників і люстр. Кришталеві блискучі кульки і підвіски прекрасно виглядатимуть на довгій кисті з тонкого синтетичного шнура.
6
Тонкі атласні стрічки також можна навить навколо картонки, щоб отримати кисть для штор. Необов'язково робити рівний обріз, а на кінчик кожної стрічки прив'яжіть кульку стеклярусу. З цих же стрічок сплетіть косичку і використовуйте її замість шнура-підхоплення.
7
Вибирайте матеріал для створення кистей, виходячи із загального стилю приміщення. Металеві ланцюжки різної форми і розміру, зібрані в пучок шкіряним ремінцем-підхопленням, прикрасять інтер'єр кімнати рокера. Замшева вінтажна бахрома і мідні деталі з візерунком. Різнокольорові пір'я і ажурне мереживо. Пластмасові детальки і гумові шнурки. З усього цього можна виготовити кисті для штор, щоб порадувати близьких своєю фантазією і майстерністю.