Як зробити поріг вхідних дверей. поріг вхідних дверей відео.

Нижній брус дверної коробки або поріг часто зношується і потребує заміни. Якщо знос невеликий, предмет можна просто відшліфувати і покрити потім лаком. Можна і поміняти поріжок. Простір між двома дверима краще залити спеціальним складом на основі цементу.
Вам знадобиться
  • - дерев'яний новий поріг;
  • - цементний розчин;
  • - плитка для підлоги.
Інструкція
1
Дерев'яний новий поріг купіть на будівельному ринку або магазині. Демонтуйте старий поріг, щоб взяти його в якості зразка. Вибирайте виріб з дуба, коштує воно дорожче, але і прослужить незрівнянно довше, ніж предмет з м'якої деревини. Поставте новий поріг, підігнавши за розміром, і обробіть його просоченням, морилкою і лаком.
2
Щоб залити нерівність, що утворилася при установці другої двері, підготуйте поверхню для роботи. Очистіть її пилососом від сміття і пилу. Огляньте чисту поверхню на предмет виявлення тріщин і відшарувань. Дефекти потрібно зачистити, глибокі тріщини замажте розчином безусадочного цементу. Відшарувалися шматки приберіть.
3
Для кращого зчеплення бетону та стяжки поверхню обробіть грунтовкою. Якщо ви робите маленьку сходинку, приготуйте опалубку з дощок за її розміром. Підготуйте склад для заливки. Розмішайте суміш з водою саме таким чином, як написано в інструкції.
4
Не перевищуйте вміст води в розчині, від цього стяжка втратить міцність і покриється горбами. У спеціальних сумішах містяться присадки, які забезпечать еластичність складу. Розмішуйте до стану густого тесту, не допускайте наявності грудочок. Використовуйте для цієї роботи спеціальну насадку для дриля або перфоратора.
5
Краще витратити розчин за 1,5-2 години, так як потім він втратить свої властивості. Бульбашки пробивайте спицею. Слідкуйте за вашим новим порогом протягом десяти днів. Змочуйте розчин, щоб цемент не засох перш, ніж придбає міцність.
6
Зверху покладіть підлогову плитку на спеціальний клей. Шви промажьте замазкою. Зовні поріг дверей, яка виходить прямо на вулицю, можна викласти тротуарною плиткою, вона зношується менше.
7
Поріжечок на вулицю можна викласти і з цеглин або каменю.