Як розібрати міксер.

Щоб виявити в міксері несправну деталь або пошкоджений контакт, електроприлад необхідно розібрати. Особливо важливо при цьому бути гранично уважним, щоб нічого не зіпсувати, ускладнивши поломку.
Вам знадобиться
  • - викрутка
  • - канцелярська скріпка
  • - длінногубци
  • - фотоапарат
Інструкція
1
Більшість моделей міксерів снабжено пластиковим корпусом, виконаним литтям під тиском. Таке виготовлення корпусу дозволяє робити кріплення прихованим. Найчастіше він розташовується на самому дні заглиблень в корпусі.
2
Якщо поглиблення закриті пластиковими пробками, акуратно підчепивши, витягніть їх назовні. Як правило, такі пристосування виконані у вигляді накладок на нижній поверхні міксера або нековзних «ніжок».
3
Іноді кріплення закриваються самоклеящимися ярличками. Щоб дізнатися, чи є під ними поглиблення, з деяким натиском проведіть по кожному з них пальцем. В місцях виявлення поглиблень акуратно зніміть наклейки, щоб після складання повернути їх на місце, або просто проткніть викруткою, щоб дістатися до кріплення.
4
Нерідко міксери мають на додаток до кріпильних гвинтів приховані засувки. Для їх виявлення виверніть гвинти і обережно стисніть корпус уздовж видимих швів з'єднань. Або «прощупайте» ці шви за допомогою плоскої викрутки і спробуйте звільнити засувку обережним натисканням в потрібному місці.
5
При пошуку прихованих кріплень проявляйте особливу обережність, оскільки їх легко зламати, особливо якщо такі піддавалися тепловому або ультрафіолетового впливу.
6
Відкрийте міксер і, перш ніж продовжувати подальший розбір, уважно огляньте з'єднання проводів, внутрішні деталі і компоненти. Зробіть фотознімки і необхідні замітки, щоб з успіхом здійснити збірку. Кожне з'єднання і всі елементи повинні бути повернуті на своє місце в належному стані.
7
Зверніть увагу на спосіб під'єднання електричного провідника до клеми. Якщо на плоску клему ножового типу відповідна частина з металу надаватися досить щільно, щось не стягуйте і не розгойдуйте його, щоб не порушити з'єднання. Щоб зняти з клеми наконечник, скористайтеся длінногубци або викруткою.
8
Якщо оголений дріт вставлений під гвинт, звільніть останній. При заміні шнура скрутите проводки, складові жилу, і вставте провід в клему. Переконавшись, що зовні немає оголеного ділянки, затягніть гвинт.
9
Для від'єднання проводу від затискної клеми вставте в неї поруч з проводом тоненький стрижень, наприклад, шпильку або канцелярську скріпку. Потім відіжміть від проводу шип.