Як скасувати завдання на друк.

Скасування черзі на друк продовжує залишатися однією з найпоширеніших задач при використанні комп'ютера як робочий інструмент. Рішення задачі може бути здійснено декількома способами без залучення додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Скористайтеся найпростішим способом - кнопкою «Відміна» на самому принтері або спробуйте здійснити скасування черги на друк, вибравши однойменну команду в меню пристрою.
2
Відкрийте головне системне меню «Пуск» і перейдіть в діалог «Виконати» для використання альтернативного методу скасування черги на друк. Внесіть значення control printers в рядок «Відкрити» і авторизуйтесь виконання команди натисканням кнопки OK. Викличте контекстне меню використовуваного принтера кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Відкрити». Викличте контекстне меню підлягає скасуванню черги на друк документа кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Скасувати» або скористайтеся опцією «Очистити чергу друку» для видалення всіх завдань принтера.
3
Поверніться в головне системне меню «Пуск» для виконання ще однієї операції скасування черги на друк і розкрийте посилання «Усі програми». Розгорніть вузол «Стандартні» і запустіть додаток «Блокнот». Створіть новий документ і внесіть в нього значення net stop spooler. У наступному рядку надрукуйте значеніеdel% systemroot% system32spoolprinters * .shd і повторіть те ж саме значення, але з розширенням .spl в третьому рядку створюваного документа. Повторно введіть значення net stop spooler в останній, четвертій, рядку і розкрийте верхнє сервісне меню «Файл» вікна програми «Блокнот». Вкажіть пункт «Зберегти як» і введіть значення ім'я_диска: DeletePrintJobs.cmdв рядок «Ім'я файлу». Збережіть створений документ і введіть (або скопіюйте і вставте) його ім'я в текстове поле "Відкрити" діалогу "Виконати" головного системного меню «Пуск». Авторизуйтесь запуск створеного командного сценарію натисканням кнопки OK і дочекайтеся завершення процесу. Дана дія дозволить виконати зупинку утиліти «Диспетчер друку» та видалення всіх існуючих завдань.