Як зробити проект квартири.

Проект квартири - це втілення вашого бачення майбутнього житла. Як правило, проекти створюються ще на етапі будівництва, що дозволяє врахувати найменші нюанси і дизайнерські побажання, але для ремонту проекти не менш важливі.
Вам знадобиться
  • Копіювальна папір, олівці, вимірювальна стрічка, при необхідності фарби.
Інструкція
1
Почніть роботу з загального креслення або схеми квартири з заданими розмірами, а потім приступайте до додавання художнього оформлення.
2
Обов'язково накресліть на проекті схему розташування меблів вкажіть її колір, креслення можна зробити за допомогою трафарету. З трафаретами ви можете створити багато творчих проектів і зображень, таких як різні квіткові орнаменти, анімалістичні, алфавіти, смуги, геометричні фігури, і т.д. Використовуйте щітки як вид розписування за трафаретом.
3
Необхідно вибрати стиль оформлення кімнат, типи і кольору меблів. У готовому проекті варто враховувати, що такі кольори як білий, кремовий, блакитний краще підійдуть для меблів в кухні або спальні, а насичені кольори будуть доречні у вітальні або залі.
4
Ви можете створити свій власний намальований дизайн меблів і намалювати частини меблів. Наприклад, намалюйте цілу частину меблів в одному кольорі, а потім намалюйте кордону в порівнюючому кольорі. Після цього використовуйте в цілому різний колір фарби, щоб намалювати спіралі або точки.
5
Інша ідея створення проекту меблів полягає в тому, щоб тільки намалювати ескіз меблів в різних зразках, таких як кільця або точки або смуги.
6
Обов'язково нанесіть в проект квартири розміри, параметри і межі різних об'єктів, у тому числі меблів, стін, дверей і вікон. Якщо проект квартири створюється у вигляді спрощеної схеми, то слід внизу вказати розшифровку всіх умовних позначень, зображених у проекті