Як позбутися від синців і гематоми.

Всього одне незручне рух здатне викликати появу синців і гематом, які аж ніяк не є прикрасою людського тіла, особливо в літню пору року. Сині плями або синці на відкритій ділянці тіла не приховати, вони відразу ж впадають в очі оточуючим вас людям. Так як же позбутися від синців і гематоми?
Вам знадобиться
  • - лід;
  • - мазі від синців;
  • - бадяга;
  • - марля;
  • - вата;
  • - цибуля;
  • - сіль.
Інструкція
1
Першим ділом прикладіть що-небудь холодне на місце забитого, це може бути шматок замороженого м'яса або кілька кубиків льоду, загорнутих в тканину. Цей оптимальний варіант допоможе виключити появу сильних синців, завдяки впливу холоду судини звузяться, скоротиться інтенсивність і розмір синця. Потримайте лід протягом семи хвилин, через пару годин повторіть процедуру, уникайте обмороження шкіри.
2
Швидко й ефективно позбутися від синяка і гематоми допоможуть спеціалізовані мазі, які можна придбати в будь-якій аптеці. Найбільшою популярністю користуються мазі «Рятувальник» і «Троксевазин». Перед застосуванням уважно вивчіть інструкцію, таким чином, ви зможете уникнути небажаних реакцій.
3
Напевно кожен з вас знайомий з таким ефективним засобом, як бадяга. Вона продається у вигляді порошку або вже готової мазі, їй користувалися ще наші предки. Купіть в аптеці порошок бадяги і розведіть його з водою в пропорції 2: 1. Нанесіть кашку на марлю або бинт, складений у кілька шарів, і прикладіть до забитого місця. Залиште на ніч, вранці можна зробити новий компрес. Незабаром синці та гематоми розсмокчуться.
4
Змочіть ватяний тампон або марлю в горілці і прикладіть до забитого місця. Зверху прикладіть відрізок поліетилену, товстий шар вати і зафіксуйте пластиром або бинтом. Залиште зігріваючий горілчаний компрес на всю ніч. Але даний спосіб рекомендується застосовувати не раніше, ніж через один-два дні після отримання травми.
5
Позбутися синця можна таким способом: візьміть п'ять головок ріпчастої цибулі, і подрібніть на дрібній тертці (можна скористатися блендером). Додайте в цибульну кашку столову ложку кам'яної солі, злегка перемішайте. Загорніть приготований склад в тряпічний мішечок і прикладіть до хворого місця. Міняйте компрес на свіжий три рази на день. Повторюйте процедуру протягом тижня, синці та гематоми почнуть гоїтися буквально на ваших очах.