Як відкрити контейнер з газовими балонами.

При роботі з цистернами, контейнерами для зберігання зрідженого газу слід пам'ятати, що недотримання техніки безпеки призводить до серйозних наслідків, які можуть послужити причинами займання, вибуху або отруєння, що містяться в них газами.
Інструкція
1
Відкриття цистерни виробляєте вдень - це одна з вимог техніки безпеки. Якщо мова йде про залізничних цистернах, то спочатку з рейок приберіть локомотив, а вже потім зафіксуйте платформи на шляхах. Кількість осіб відповідальних за роботу має бути не менше трьох. Наявність засобів пожежогасіння обов'язково. У грозовий період розвантаження здійснювати не можна.
2
Навантаження і розвантаження контейнерів з балонами проводите за допомогою крана або кран-балки. Вибір навантажувального засобу здійснюється виходячи з розмірів транспортованого матеріалу і площі складського приміщення.
3
Контейнери слід встановлювати в приміщенні, оснащеному хорошою системою вентиляції, або на відкритій території, але без вогненебезпечних зон.
4
Засувки і вентилі на контейнерах відкривайте дуже повільно, без використання ударної сили, здатної створити іскру. Поетапно цей процес виглядає наступним чином: першими знімаються пробки заглушки з кутових вентилів рідкої фази ЗВГ, потім пробки видаляються з кутового вентиля парової фази ЗВГ.
5
До утворився отвір призначте з'єднувальні рукави, використовувані для забору рідкої фази ЗВГ та передачі до газопроводів естакади і відповідним кутовим вентилів рідкої фази ЗВГ.
6
Прикріпіть з'єднувальний рукав до кутового вентиля парової фази. Відкрийте засувки на колекторах парової та рідкої фаз ЗВГ зливний естакади. На стоянках естакади зробіть ті ж маніпуляції, з урахуванням і паровий, і рідкої фази, аналогічний процес здійснюється і на базах зберігання.
7
Засувки на наповнювальному газопроводі рідкої фази і газопровідної парової фази ємності бази зберігання також слід відкрити.
Зверніть увагу
Співробітник, який не пройшов первинний інструктаж та стажування під наглядом досвідченого наставника, не може бути допущений до роботи з даними видами ємностей.