Як перекинути фото з пам'яті фотоапарата. Як по юсб з фотоапарата передати фото на комп'ютер.

Фотографія - це не тільки приємний процес, але і пам'ять про ті чи інші події. А пам'ятними фотографіями хочеться ділитися. Зараз, коли майже у кожного в будинку є цифровий фотоапарат, це зовсім нескладно, достатньо просто перекинути фотографії на комп'ютер.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з чинним USB портом;
  • - фотоапарат;
  • - картрідер або USB-шнур для фотоапарата.
Інструкція
1
Якщо у вас є вбудований або підключається до комп'ютера картрідер, найпростіше буде скористатися ним. Для цього вийміть з фотоапарата карту пам'яті , якщо необхідно - підключіть картрідер до комп'ютера.
2
Знайдіть на картрідер відповідний роз'єм. Вставте в нього карту пам'яті. Переконайтеся, що роз'єм підходить і ви вставляєте картку правильно - якщо вона ніяк не хоче входити в щілину, то ви робите щось не так. При дуже сильному тиску є ризик посто зламати карту або рідер.
3
Після того як карта вставлена, переконайтеся, що вона прочиталася комп'ютером. Швидше за все, у вас на екрані відкриється нове вікно із запитом, що робити з вмістом флешки (так читається карта пам'яті) або відразу папка з цим вмістом. При запиті виберіть «Відкрити папку" або "Копіювати зображення на комп'ютер» залежно від того, як ви вважаєте за більш зручним. При копіюванні виберіть місце, куди хочете закинути ваші фото.
4
Якщо папка з фотографіями відкрилася автоматично, то перегляньте фото, виділіть мишкою всі фотографії або тільки потрібні вам і клікніть на будь-який з них правою кнопкою. У меню, виберіть «Копіювати» (в цьому випадку фотографії залишаться на флешці) або «Вирізати» (фото будуть повністю перенесені на комп'ютер).
5
Відкрийте або, при необхідності, створіть папку, в яку хочете перенести фотографії, клікніть на будь-якому вільному просторі правою кнопкою мишки і в меню виберіть «Вставити». Зачекайте, поки процес копіювання завершиться.
6
Якщо у вас немає картридера, скористайтеся шнуром для з'єднання фотоапарата і комп'ютера, зазвичай він йде в комплекті з фотоапаратом. Підключіть шнур у відповідний роз'єм на апараті одним кінцем, іншим - в USB-роз'єм на комп'ютері і зробіть кроки з 3 по 5.
Корисна порада
Для копіювання фотографій можна використовуватися однією з встановлених або знайдених самостійно програм-сортувальників.