Як злити воду з водонагрівача.

Сезонні перебої з гарячою водою зробили водонагрівачі чи не найпопулярнішим побутовим приладом. Однак і він вимагає ретельного догляду і уваги. Нагрівання води у водонагрівачі змушує карбонат кальцію осідати на дно резервуара, через це швидко утворюється шкідливий наліт, який часто призводить до поломки нагрівача. Осад створює великі проблеми в регіонах з дуже жорсткою водою, тому слід часто і ретельно зливати воду з приладу, при цьому очищаючи його від скупчень осаду.
Інструкція
1
Зливати воду з водонагрівача можна таким чином.
2
Вимкніть водонагрівач від електричного живлення.
3
Відкрийте верхню кришку приладу.
4
Переверніть прилад і акуратно злийте всю воду .
5
Залийте воду і ретельно прополощіть, щоб злити осад.
6
При необхідності губкою або щіткою очистіть стінки водонагрівача від нальоту або залишків осаду.
7
Залийте чисту воду і прилад готовий до роботи.
8
Для водонагрівача необхідно ретельне обслуговування та перевірка працездатності. Перевіряйте регулярно працездатність труби водонагрівача, термостата, нагрівальних елементів.
9
Шум, що виникає у водонагрівачі, може часто викликатися осадом, зростаючим в підставі резервуара водонагрівача. Парові бульбашки формуються під осадом і створюють шум. Регулярне чищення позбавить прилад від шуму.
10
В цілому необхідно відзначити, що водонагрівач зручний, швидкий і міцний прилад, який при належному догляді, прослужить довго і надійно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_t18g8jL1JI
З водонагрівачів доводиться періодично зливати воду. Для цього може бути декілька причин: від'їзд на тривалий час, наступ холодів, якщо нагрівач знаходиться в неопалюваному приміщенні, необхідність позбавитися від накипу та осаду, поточний ремонт і заміна анода.
Вам знадобиться
  • - шланг для зливу води;
  • - плоскогубці;
  • - набір гайкових ключів.
Інструкція
1
Вимкніть електроживлення водонагрівача, дайте охолонути гарячій воді або Використайте її через змішувач.
2
Закрийте вхідний холодної води у водонагрівач, надіньте гумовий шланг на патрубок подачі холодної води, і направте другий його кінець в каналізацію.
3
Відкрутіть запобіжний клапан або відкрийте зливний вентиль.
4
Відкрийте кран гарячої води на змішувачі і злийте воду з нагрівача через шланг в каналізацію.
5
Зніміть захисну кришку, відключіть дроти, відгвинтите та зніміть з корпусу опорний фланець. Видаліть накип і осад на дні бака механічним шляхом або за допомогою спеціальних засобів. Робіть це обережно, щоб не пошкодити захисне покриття бака. У разі необхідності замініть магнієвий анод. Цю процедуру необхідно проводити не рідше одного разу на рік.
6
Зберіть водонагрівач, в зворотному порядку, закрийте запобіжний клапан і зливний вентиль, заповніть водою і підключіть до електромережі.
Зверніть увагу
В невеликих водонагрівачах Термекс з верхньої подачею води не передбачено наявність зливних отворів з міркувань техніки безпеки. З такого нагрівача воду можна злити, тільки знявши його з кріплень і перевернувши. Набагато більш зручними в плані зливу води є аналогічні моделі, які розміщуються під раковиною. Не вмикайте водонагрівач в мережу до його заповнення водою - це може привести до його поломки.
Корисна порада
Якщо утворюється велика кількість накипу, доцільно поставити фільтр перед водонагрівачем. Часте спустошення бака водонагрівача може призводити до швидкої корозії його стінок.