Як знизити ступінь стиснення.

Ступінь стиснення визначається відношенням повного об'єму циліндра до об'єму камери згоряння палива. Простіше кажучи, вона показує, у скільки разів буде збільшена щільність паливно-повітряної суміші при переміщенні поршня з нижньої мертвої (крайньої) точки у верхню мертву точку. Ступінь стиснення двигуна автомобіля розраховується і визначається при його проектуванні.
Інструкція
1
Чим вище ступінь стиснення в двигуні, тим вище октанове число палива повинен використовувати автомобіль. Наприклад, гоночні боліди працюють на метанолі і мають ступінь стиснення 15 і вище. Зниження ступеня використовують в автомобілях для підвищення їх потужності. Особливо це стосується турбодвигунів з наддувом. Чим вище тиск наддуву, тим нижче повинна бути ступінь стиснення, тому збільшується обсяг палива, що впорскується і надходить повітря.
2
Ступінь стиснення знижують і для того, щоб підвищити поріг детонації двигуна і отримати оптимальні кути випередження запалювання. Наприклад, можна збільшити об'єм камери згоряння, проте добитися значної зміни величини неможливо. Можна тільки прибрати гострі краї, згладити колодязі клапанів, призвести інші операції, що дасть приріст лише в кілька см3 і відповідно зниження ступеня стиснення лише на кілька десятих.
3
Проточите дно поршня. Однак заводські мають тонке дно і суттєво змінити їх не можна. Тому цей метод можна застосовувати тільки в тому випадку, коли агрегати в двигун виготовляються на замовлення.
4
Встановіть прокладку (проставку) під головку блоку циліндрів. Вона являє собою товсту металеву пластину і повторює конфігурацію поверхні головки. Прокладку можна купити в готовому вигляді, можна виточити самостійно. Встановивши її, ви підніміть головку блоку вище верхньої мертвої точки, збільшуючи, таким чином, об'єм циліндрів. Це, в свою чергу, збільшує кількість потрапляє туди паливної суміші, дає більш сильний вибух в камері, що веде до збільшення крутного моменту.
Зверніть увагу
Ступінь стиснення перших двигунів, двигунів Отто, робилася невеликий, 4-5, через невисокої якості палива. При більшій в двигуні виникали детонації, стуки. Далі, шляхом обчислень і подальших нескладних технічних перетворень, обсяг камери згоряння був зменшений, що дало значне збільшення потужності двигуна і зниження витрати палива.
Автоматичний стиск малюнка, який додається a файл, дозволяє значно зменшити розмір файлу. У саме поняття «стиснення», прийняте в Microsoft Office, входять кілька компонентів: зменшення здатності зображення, власне стиск (за замовчуванням 220 пікселів на дюйм) і видалення обрізаних фрагментів.
Вам знадобиться
  • - Microsoft Excel 2010;
  • - Microsoft Outlook 2010;
  • - Microsoft Power Point 2010
Інструкція
1
Запустіть офісний додаток Microsoft Excel і перейдіть в пункт «Довідка» в меню «Файл» верхній панелі інструментів вікна програми для виконання операції зміни параметрів автоматичного стиснення малюнка, який додається до файлів Пакета Microsoft Office.
2
Вкажіть команду «Параметри» і розкрийте посилання «Додатково».
3
Вкажіть файл, підлягає зміні параметрів стиснення, у списку поруч із групою «Розмір і якість зображення» і застосуєте прапорець на полі «Не стискати зображення у файлі» для скасування функції стиснення.
4
Виконайте подвійний клік миші на зображенні, параметри стиснення якого підлягають редагуванню, і виберіть вузол «Налаштування».
5
Перейдіть на вкладку «Формат» і вкажіть пункт «Стиснення малюнка» в групі «Робота з малюнками».
6
Застосуйте прапорець на полі «Застосувати тільки до цього малюнку» для зміни параметрів стиснення тільки для вибраного зображення або зніміть прапорець на полі «Застосувати тільки до цього малюнку» для зміни параметрів стиснення всіх зображень у файлі.
7
Вкажіть бажане дозволу зображення в групі «Кінцевий результат» і поверніться в меню «Файл» верхній панелі інструментів вікна програми для виконання операції визначення дозволу за замовчуванням для всіх зображень в обраному файлі.
8
Перейдіть в пункт «Довідка» і розкрийте посилання «Параметри».
9
Вкажіть групу «Додатково» і відзначте файл, що підлягає завданням необхідного дозволу за замовчуванням, у списку поруч з вузлом «Розмір і якість» зображення ».
10
Вкажіть необхідний дозвіл в каталозі «Якість виведення за замовчуванням».
Зверніть увагу
Зміна параметрів дозволу зображення впливає на якість зображення!
Корисна порада
Зміна параметрів стиснення зберігається малюнка може призвести до необмеженого збільшення розмірів файлу.