Як створити структуру сайту.

При створенні сайта необхідно, в першу чергу, звертати увагу на змістовну сторону ресурсу. Структура веб-сайту, його формальна сторона багато в чому визначає зручність ознайомлення з контентом.
Інструкція
1
Розробку почніть з побудови внутрішньої структури ресурсу. Визначатися вона буде тим, яку інформацію на ньому ви маєте намір розмістити. Подумайте, які саме розділи включатиме веб-сайт і на які підрозділи він буде розділятися. Іншими словами, складіть структуру дерева ресурсу.
2
Розгляньте для прикладу порядок створення структури вашої домашньої сторінки. Така сторінка, як правило, містить фотографії, розповідь про себе, контактну інформацію. Внутрішня структура сторінки включатиме в себе такі основні елементи. Можете при бажанні розширити її: розбийте на більш дрібні тематичні підрозділи кожен розділ. В структуру включите розділ під назвою «Моє Творчість», в разі якщо ваша діяльність пов'язана з творчістю, і «Гостьову книгу».
3
Переходьте до розробки зовнішньої структури ресурсу. Вирішіть, де буде розташовуватися банери, меню сайту, лічильники відвідуваності, пошукове вікно, анонси про нові розділи і оновленнях. Основному змісту сторінки, через яку і створюється сайт, відведіть центральне місце. Спочатку намалюйте схему розташування елементів на звичайному аркуші паперу. Зробіть це для того, щоб отримати приблизне уявлення про компонування елементів.
4
Якщо з визначенням зовнішньої структури ресурсу ви є труднощі, то вивчіть кілька сайтів схожої тематики і виберіть найбільш підходящий варіант, потім візьміть його за основу. Коли будете вибирати, виходите з того, що головною метою зовнішньої структури є забезпечення відвідувачам веб-сайту легкість і зручність в орієнтуванні на інтернет-ресурсі.
5
Коли будете створювати структура ресурсу, прагніть до того, щоб сторінок нижче третього рівня в ній не було. Це зменшить загальну кількість символів і папок в адресі сторінки.
При створенні власного сайту в першу чергу кожен намагається звернути увагу на його контент, тобто змістовну сторону. Безперечно, якість матеріалів інформаційного ресурсу має велике значення. Але й формальна сторона сайту, його структура також багато в чому буде визначати зручність ознайомлення зі змістом. Та й для пошукової оптимізації структура сайту також важлива. Як зробити структуру сайта оптимальною?
Інструкція
1
Почніть розробку з побудови внутрішньої структури сайту. Вона визначатиметься тим, яку саме інформацію ви маєте намір на ньому розмістити. Визначте, які розділи включатиме ваш сайт, на які дрібніші підрозділи він буде розпадатися. Іншими словами, складіть структуру дерева сайту.
2
Для прикладу розгляньте порядок створення структури домашньої сторінки. Як правило, така сторінка містить розповідь про себе, фотографії, контактну інформацію (e-mail, Skype і так далі). Саме такі основні елементи включатиме в себе внутрішня структура сторінки. При бажанні ви можете розширити її, розбивши кожен розділ на дрібніші тематичні підрозділи. Включіть в структуру Гостьову книгу і розділ Моє Творчість (якщо ваша діяльність пов'язана з творчістю).
3
Переходьте до розробки зовнішньої структури сайту. Під нею розуміється взаємне розташування основних елементів на кожній сторінці. Вирішіть, де будуть розташовані банери (якщо вони передбачені), лічильники відвідуваності, меню сайту, пошукове вікно, анонси про оновлення та нових розділах. Центральне місце на сторінці відведіть основного змісту сторінки, заради якої і створюється сайт. Схему розташування елементів спочатку намалюйте на звичайному аркуші паперу, щоб отримати уявлення про майбутню компонуванні елементів.
4
Якщо ви є труднощі з визначенням зовнішньої структури свого сайту, вивчіть кілька ресурсів з подібною тематикою і виберіть найбільш підходящий для вас варіант, взявши його за основу. При виборі виходите з того, що головна мета зовнішньої структури - забезпечити відвідувачам ресурсу зручність і легкість в орієнтуванні на сайті.
5
Створюючи структуру сайта, прагніть до того, щоб у ній не було сторінок нижче третього рівня. Це дозволить зменшити загальну кількість папок і символів в адресі сторінки. Остання умова впливає на індексування сторінок пошуковими роботами. Якщо в адресі сторінки використовується декілька слів, розділіть їх за допомогою тире.
6
Використовуйте при створенні всіх сторінок сайту один і той же шаблон. Це дозволить зробити структуру вашого сайту впізнаваною для відвідувачів, та й самому вам стане користуватися сайтом простіше.