Як зробити домен третього рівня.

Домен третього рівня (піддомен) розташовується на домені другого рівня. Як правило, він реєструється безкоштовно, наприклад при реєстрації на сайті компанії, що надає безкоштовний хостинг.
Вам знадобиться
  • - стаціонарний комп'ютер/ноутбук/нетбук
  • - підключення до інтернету
  • - будь-який браузер
Інструкція
1
Найпростіший спосіб зареєструвати домен третього рівня - це створити сайт на безкоштовному хостингу, при цьому у вас буде можливість зареєструвати піддомен на приналежному хостеру домені другого рівня виду subdomain.domain.ru. Ви можете вибрати назву домена третього рівня, максимально підходяще до тематики вашого сайту. У цього варіанта є один недолік - якщо ви надалі плануєте розкручувати сайт в інтернеті і реєструвати його в різних топах і рейтингах, то будьте готові до того, що деякі рейтинги і партнерські програми не приймають до участі сайти, розташовані на безкоштовних доменах третього рівня.
2
Також, якщо у вас вже є власний домен другого рівня і тарифний план вашого хостера дозволяє створювати на ньому деяку кількість піддоменів, то ви можете зайти в особистий кабінет і залишити там заявку на створення домену третього рівня, вказавши його бажане назву . Протягом декількох годин домен буде готовий до роботи і вам залишиться тільки прописати або перевірити настройки DNS-серверів для даного домена і наповнити його інформацією.
3
Якщо у вашому тарифному плані не передбачено безкоштовне створення доменів третього рівня або ви вже вичерпали їх ліміт, а створювати їх за додаткову плату не хочете, то ви можете створити папку з ім'ям нового домену на хостингу виду domain.ru/subdomain і потім зробити відповідні налаштування файлу .htaccess: RewriteEngine OnRewriteCond% {HTTP_HOST} subdomain.domain.ru $ [NC] RewriteCond% {REQUEST_URI}! ^/subdomain/RewriteRule ^ (. *)% {HTTP_HOST} $ 1RewriteRule ^ (www. )? (. +). domain.ru (. *)/$ 2% {REQUEST_URI} [L] Таким чином, при наборі адреси subdomain.domain.ru веб-сервер Apache справить автоматичну переадресацію до вмісту папки domain.ru/subdomain
Зверніть увагу
Створюючи домен третього рівня на сайті безкоштовного хостингу, пам'ятайте, що ви не отримуєте ніяких прав на даний домен. В цьому випадку всі права на домени третього рівня належать власнику домену другого рівня.