Як зняти дзеркальну тонування.

Після збільшення штрафу за неправильну тонування машини багато автовласників вирішили від неї відмовитися. Ви можете розтоновувати автомобіль самостійно. Рекомендується робити це в теплому гаражі.
Інструкція
1
Для роботи заздалегідь приготуйте тонкий гострий ніж, який має торцеву ріжучу поверхню. Якщо ж немає можливості його дістати, то використовуйте звичайну тонку бритву, яка має міцну ручку. Крім бритви вам знадобиться вузький канцелярський ніж, а також розчин ПАР. Ви можете розвести в невеликій ємності «Фейрі» і залити всю рідину в розпилювач.
2
Для початку опустіть наполовину бокове скло. З верхнього торця скла вам потрібно обережно підчепити гострим лезом тоніровочную плівку. Акуратно потягніть за цей куточок. Намагайтеся не пошкодити плівку, в іншому випадку вам доведеться віддирати її по шматках. Здирати плівку рекомендується різким впевненим рухом.
3
У більшості випадків після зняття плівки на склі залишається шар клею. Нанесіть розведений розчин не це місце. Зачекайте, поки він трохи оживляти клей. Після цього за допомогою бритви акуратно счищайте клей зі скла. Починати краще всього з верхньої частини. Періодично бризкайте рідину на поверхню. Вкрай не рекомендується водити лезом по сухому склу. Зняти їх можна кінчиком ножа або ж рукою. Намагайтеся не робити рухів по склу лезом, тримаючи його перпендикулярно до поверхні. У цьому випадку його можна легко подряпати.
4
Далі вам необхідно пройдися по краях скла вузьким канцелярським ножем. Тим самим ви видалите з країв всі залишки плівки і клею. Для запобігання попадання вологи у внутрішню частину дверей, на ній встановлений спеціальний ущільнювач. Якщо ж його немає, то рекомендується підкласти тканину, яка буде перешкоджати попаданню мильного розчину у двері. В іншому випадку можуть виникнути різні пошкодження електрики. Врахуйте, мильна вода може призвести до корозії металу.