Як вибрати гарне м'ясо.

Смак страви безпосередньо залежить від якості продуктів, з якого воно приготоване. Коли ви вибираєте м'ясо , хочеться бути впевненим у тому, що вам продають свіжий отруб саме того тваринного, про який йде мова, і з тієї частини туші, яка необхідна вам для приготування задуманого страви.
Інструкція
1
Постарайтеся купувати м'ясо з прилавка, а не розфасоване. Через упаковку ви не зможете повністю оцінити якість запропонованого шматка.
2
Дивіться на колір м'яса. В різних типів м'яса відтінок різний, але він завжди коливається в межах рожевий/світло-вишневий/красний.Нажміте на м'ясо пальцями через поліетиленовий пакет або плівку. Якщо після вашого натискання залишилася невелика вм'ятина, м'ясо ніжне і свіже.
3
Якщо в упаковці з м'ясом ви бачите занадто багато рідини, то перед вами низькосортне м'ясо.
4
Будь отруб, який ви купуєте, повинен мати приємний запах свіжого м'яса, розріз повинен бути чистим і гладким, як на самому м'ясі, так і на кістки, без розривів і розломів, без стирчать сухожиль.
5
Купуючи яловичину, вибирайте шматок з мінімальною кількістю зовнішнього жиру. Жир повинен бути ніжного вершкового кольору, кістки - м'якими, гладкими, з червоними вкрапленнями. Саме м'ясо повинно бути пружним, з тонкою текстурою і вишнево-червоного кольору. Добірні шматки - рівномірно пронизані тонкими смужками світлого жиру.
6
ягнятина вважається м'ясо ягняти, забитого у віці до 7 місяців і раніше. Воно відрізняється від баранини, у якої більш виразний аромат і смак. Ягнятина - рожевого кольору, з червоними на зрізі кістками, вологими і пористими. Зовнішній жир на ягнятіне твердий, білий і шар його не дуже товстий.
7
Гарна свинина рожево-білого або рожевого кольорів, гладка і податлива на дотик. Жовтуватий жир свідчить про м'ясо низького сорту.
8
Телятина має легкий молочний запах, майже білий світло-рожевий колір, бархатисту текстуру. Її кістки червоні, дрібні і м'які на дотик.
Корисна порада
Не купуйте м'ясо з жовтуватим або сірим грудкуватим жиром, з неприємним запахом, темно-червоного кольору або змінює колір на одному шматку зі світлого на боле темний. Відмовтеся від шматка з грубою текстурою, підвищеною вологістю, липкого або склизкой.