Як змінити колір очей у фотошопі. Як у фотошопі колір очей змінити.

Програма Adobe Photoshop з кожним днем завойовує все більше прихильників. Використовуючи різні інструменти, можна творити з нашими фотографіями чудеса, перетворюючи звичайні образи в казкові. Одним з таких «чудес» є зміна кольору очей.
Інструкція
1
Збільште зображення настільки, щоб вам було зручно з ним працювати. За допомогою інструменту «ласо» (Lasso Tool) виділіть очей а.
2
Зверніть увагу: щоб при обведении другого зіниці не пропало виділення з першого, на панелі опцій натисніть подвійний квадратик.
3
Натисніть комбінацію клавіш Ctrl + J. Це необхідно зробити, щоб перенести зображення очей на другий шар, так буде простіше редагувати і працювати тільки з ними і не з усім зображенням. Потім, утримуючи клавішу Ctrl, клацніть по значку шару з зіницями - але по шару, а не по напису шару - так ми повернемо виділення очей для подальшої роботи.
4
Натисніть комбінацію клавіш Alt + Ctrl + D. З'явиться діалогове вікно розтушовування країв, ставимо циферку 3. Якщо поставити менше - буде дуже жорсткий край, і очей а будуть виглядати неприродними, а якщо більше буде зачеплена занадто велика область очей а .
5
Далі: Image - Adjustments - Variations - відкриється вкладка, де ви зможете змінити початковий колір очей на бажаний.
6
Враховуючи назва кольору , вибирайте потрібний вам відтінок очей. Щоб повернутися до ісходнику, клацніть по зображенню в лівому верхньому кутку - Originals - і експериментуйте далі. Коли бажаний колір отриманий, натисніть ОК.
7
Клацніть 2 рази по зображенню, щоб зняти виділення, і збережіть картинку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PWFWfr0UpU4