Як налаштувати інтернет в системі Vista.

Важко уявити сучасний комп'ютер без підключення до інтернету , проте процедура налаштування мережі в операційній системі досі викликає деякі труднощі. В Window Vista для цього передбачений розділ налаштувань на панелі управління для створення мережевого підключення.
Інструкція
1
Налагодження та управління мережевими підключеннями в Windows Vista сильно відрізняється від реалізації в ранніх версіях цієї операційної системи. Головним інструментом налаштування тут є «Центр управління мережами і загальним доступом».
2
Відкрийте «Центр управління». Це можна зробити двома способами: «Пуск» -> «Панель управління» -> «Мережа та Інтернет», розділ «Центр управління ...», а також «Пуск» -> «Мережа», кнопка меню у верхній частині екрану «Центр управління ... ».
3
Зовнішній вигляд «Центру управління мережами» являє собою візуальну панель. Зліва знаходиться меню центру, в якому представлені основні розділи налаштування інтернету, так звані завдання.
4
У розділі «Перегляд комп'ютерів і пристроїв» можна побачити всі комп'ютери і мережеві пристрої. У Windows Vista нові пристрої додаються сюди автоматично. У розділі «Підключитися до мережі» здійснюється підключення/відключення до вже існуючих налаштованим мережам.
5
Щоб налаштувати нове підключення до інтернету, зайдіть в розділ «Установка підключення до мережі». Vista пропонує кілька варіантів настройки, як мінімум чотири: «Підключення до Інтернету (швидкісне, бездротове або телефонне)», «Налаштування маршрутизаторів і точок доступу», «Телефонне підключення» і «Підключення до робочого місця в робочій мережі».
6
Оберіть «Підключення до Інтернету», натисніть «Підключитися». Цією дією ви запустите Майстер установки, який, власне, виконає всю роботу. Єдині дані, які вам потрібно буде ввести вручну, це надані провайдером логін і пароль, а також номер телефону (для з'єднання через модем) або найменування сервера (для підключення через VPN) або інші відомості.
7
Додаткові ручні маніпуляції можуть знадобитися, якщо підключення відбувається до місцевої локальної мережі. У цьому випадку потрібно знати IP-адресу вашого комп'ютера, адреса DNS (сервера доменних імен), маску підмережі та адресу мережевого шлюзу. Всі ці дані, як правило, вказуються або на сайті провайдера, або прописані у вашому з ним договорі. Введіть ці дані на вкладці «Загальні» протоколу інтернету TCP/IP в розділі «Мережа».
8
Щоб підключення до інтернету автоматично встановлювалося при запуску Windows Vista і самостійно відновлювалося при розриві з'єднання, зайдіть у властивості створеного підключення. Для цього відкрийте розділ «Центру управління мережами ...» «Управління мережевими підключеннями» і клацніть правою кнопкою на значку підключення до інтернету, виберіть «Властивості».
9
Відкрийте вкладку «Параметри», встановіть галочку «Перезвонить при розриві зв'язку». Якщо необхідно, змініть «Параметри повторного дзвінка».
Доступ в інтернет сьогодні можна знайти практично у всіх варіаціях. Це може бути вихід з мобільного телефону, смартфона, планшетного або кишенькового комп'ютера, однак найбільш поширений варіантом є стаціонарний ПК. Найчастіше на ньому встановлена ОС Windows XP, і налаштування інтернет -соєдіненія б кликав особливих труднощів, проте з приходом Windows Vista з'явилися деякі особливості при створенні підключення, які корисно знати кожному користувачеві.
Інструкція
1
Для початку відкрийте «Пуск» і перейдіть в розділ «Панель управління». У цьому розділі присутній підрозділ «Мережа та інтернет », який необхідно відкрити. Після натисніть кнопку «Переглянути стан мережі та завдань". У вас відкриється «Центр управління мережею і загальний доступ», натисніть на рядок з написом «Управління мережевими підключеннями». У вікні клацніть правою кнопкою мишки по об'єкту «Підключення по локальній мережі» і виберіть пункт «Властивості» (це остання напис). Далі натисніть на рядок «Протокол інтернет а версії 4 (TCP/IPv4)» і зайдіть у властивості даного об'єкта. У вікні властивостей, в тому місці, де присутній напис «Протокол інтернет а (TCP/IP)» поставте галочку. Активуйте позицію «Отримувати ip-адресу автоматично» і натисніть кнопку OK, зберігаючи застосовані настройки. Після цього протестуйте створене підключення.
2
Якщо ви використовуєте підключення через телефонну лінію, вам при монтажі кабелів і настройки комп'ютера повинні були видати інструкції з необхідними інтернет -Адреса. У такому випадку, як і в першому варіанті, відкрийте «Пуск» і перейдіть в розділ «Панель управління». Після цього перейдіть в розділ «Мережа та інтернет » та натисніть "Перегляд стану мережі та завдань". У центрі управління мережею, клікніть по «Управлінню мережевими підключеннями». Далі перейдіть до властивостей об'єкта «Підключення по локальній мережі», скориставшись правим клацанням миші. Знайдіть рядок «Протокол інтернет а версії 4 (TCP/IPv4)» і переходите до додаткового налаштування цієї позиції.
3
Поставте галочку навпроти напису «Використовувати наступний IP-адреса» і заповніть рядки «IP-адреса», «Маска підмережі», «Основний шлюз». Також не забудьте про нижніх полях: «DNS сервер» і «Альтернативний DNS сервер». Інформацію візьміть з документів вашого провайдера. Після цього завершите настройку, натиснувши OK.