Як варити неочищені креветки. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Креветки бувають різних розмірів і типів. Існує близько 300 їх різновидів. Маленькі креветки - більш соковиті і солодкі, це прекрасний вибір для салатів і бутербродів, в той час як великі креветки надзвичайно ароматні й добре поєднуються з насиченими пряними стравами.
Вам знадобиться
  • креветки;
  • вода;
  • велика каструля;
  • миска:
  • друшляк ;
  • лід;
  • сіль.
Інструкція
1
Креветки надходять у продаж найчастіше замороженими. Щоб їх розморозити, видаліть їх з упаковки, покладіть в миску і приберіть в холодильник на ніч. Якщо у вас немає стільки часу, покладіть пакет з креветками в раковину з холодною водою і чекайте, поки вони розморозяться, з розрахунку 1 година на кожен кілограм заморожених креветок. Ніколи не розморожувати морепродукти ні при кімнатній температурі, у мікрохвильовій печі.
2
Переконайтеся, що у вас свіжі креветки, а не відварні. Відварені заморожені креветки не потрібно відварювати повторно, а достатньо прогріти в окропі.
3
Креветки, приготовані разом з оболонкою, мають сильно виражений смак, додатковий аромат і соковитість. Голови і панцирі відварених креветок, надалі, можуть бути використані для ароматизації бульйонів.
4
Щоб відварити 1 кілограм креветок, приготуйте велику п'ятилітрову каструлю і налийте в неї 4 літри води. Покладіть 4 ложки морської солі і доведіть воду до кипіння. Покладіть в окріп креветки, накрийте каструлю кришкою і зменшіть вогонь. Варіть креветки від 3 до 6 хвилин, в залежності від їх розміру. Час потрібно засікати з того моменту, як вода вдруге скипить.
5
Приготуйте велику миску з холодною водою і льодом і друшляк. Як тільки креветки будуть готові - спливуть на поверхню і стануть непрозорими у всіх видимих місцях - влийте їх через друшляк і викладіть в миску з крижаною водою. Протримаєте їх там кілька секунд і знову злийте.
6
Очистіть креветки. Покладіть голови і лушпиння в каструлю з киплячим оливковою олією і потримайте кілька хвилин на сильному вогні. Акуратно влийте воду і варіть близько 10-15 хвилин. Злийте через друшляк, покладіть в герметичний контейнер, охолодіть і приберіть в морозильну камеру. Використовуйте для ароматизації бульйонів і страв східної кухні.