Як малювати швидко.

Художня майстерність вимагає певних витрат не тільки часу, а й душевних і фізичних сил. І якщо ви вирішили навчитися малювати, то повинні чесно відповісти собі, що ви розумієте під словом «малювати». Одна справа, коли вам необхідно ознайомитися з азами образотворчої грамоти, щоб малювати на комп'ютері в різних графічних редакторах. В цьому випадку, рівень вашої майстерності в більшій мірі залежить від освоєння і знання графічних програм. Почати можна, наприклад, з фотошопа. І зовсім інша, якщо ви є прихильником класичного підходу до малювання і прагнете не просто малювати правильно, але розвинути в собі художньо мислення, а також здатність бачити гармонію (форм, ліній, світлотіні, передачі кольору і пр.), Вловлювати і переносити на папір основну суть і характер об'єкта.
Інструкція
1
Споконвіку оптимальна передача будь-якого знання відбувалася в умовах усній традиції, від вчителя до учня. І лише порівняно недавно виникла письмова. Живий контакт з майстром, його наочний приклад, є важливим фактором освоєння секретів художньої майстерності. Але в наше століття стрімкого розвитку засобів комунікації, зокрема інтернету, цілком прийнятною альтернативою є відео уроки малювання. Цей варіант особливо хороший, якщо у вас немає можливості відвідувати художню школу або гурток. Який би спосіб навчання ви не вибрали, пам'ятайте, простим повторенням досягається досконалість.
2
Малюйте часто і багато. Дотримуйтеся принципу послідовності в засвоєнні матеріалу: від простого до складного, від часткового до загального. Наприклад, для малювання олівцем краще почати з вивчення простих геометричних форм, навчитися накладати тіні на одні й ті ж фігури, змінюючи положення джерела світла (краще використовувати штрихування), після перейти до компонування форм.
3
Щоб навчитися малювати фігури людей і тварин, важливо вивчити будову тіла, пластику, міміку, динаміку.
4
Пам'ятайте про застосування конструктивного підходу до зображення. Спостерігайте, як це робить майстер, відстежуйте послідовність його дій. Вчіться робити начерки (відбивати суть в декількох основних штрихах). Відпрацьовуйте навички самостійно.
5
Щоб навчитися малювати фарбами, зручно почати з акварелі, але випробуйте та інші засоби (туш, гуаш, соус).
6
Малюючи натюрморт або портрет, постарайтеся із самого початку зробити начерк, вловивши і передавши основний колір і тон малюнка.
7
Потім переходьте до загальної постановці. Для створення пейзажів, необхідно більше бувати на природі, споглядати, вивчати, щоб розширити межі кольоросприйняття.
8
Спостерігайте за прийомами роботи професіоналів, відстежуйте послідовність створення малюнка, задавайте питання, аналізуйте
9
Для тих, хто хоче навчитися малювати для задоволення і насолоди самим процесом творчості, до смаку припадуть курси арт-терапії. Основною метою яких є: розкриття вашого творчого потенціалу, розвиток здатності нестандартного мислення і самовираження, зняття стресу і напруги, набуття натхнення і внутрішньої гармоніі.Рісуйте і будьте щасливі!