Як залучити клієнтів у фітнес-клуб.

Для будь-якого фітнес-тренера важливо залучити якомога більше клієнтів , оскільки від цього безпосередньо залежить його прибуток. Застосуйте для цього весь свій ентузіазм. Змініть вашу програму і придумайте спеціальні пропозиції, щоб збільшити число відвідувачів вашого клубу.
Інструкція
1
Обговоріть з поточними клієнтами їхні цілі й потреби. Переконайтеся, що ваша спортивна програма дає відчутні результати, і відвідувачі всім задоволені. В іншому випадку розширте її або ж виключіть зайве. Також з'ясуйте, яка кількість занять на тиждень клієнти вважають оптимальним.
2
Вдосконалюйте і поповнюйте список пропонованих послуг. Якщо ви відчуваєте, що клієнти клубу почали втрачати інтерес до спортивних тренувань і навіть припиняти їх відвідування, терміново придумайте щось нове. Збільште тренерський склад, відкрийте нові секції, поновіть силові тренажери. Навколишнє обстановка повинна розташовувати до інтенсивним і цікавим заняттям.
3
Створіть візитні картки. Переконайтеся, що ви надали всі необхідні контакти для надійного способу зв'язку з вами. Обійдіть всі установи в окрузі, які могли б стати корисними для вас. Зверніться до відвідувачів поліклінік, магазинів здорової їжі масажних салонів, басейнів з вашою пропозицією. Залишайте візитки на столах адміністраторів.
4
Придумайте спеціальну партнерську програму для поточних клієнтів. Запропонуйте їм безкоштовні тренування або інші види послуг за умови, що вони привернуть в клуб нових відвідувачів.
5
Скористайтеся різними можливостями для реклами. Зареєструйтеся на безкоштовних ресурсах в інтернеті, що спеціалізуються на рекламі спортивних товарів та послуг і помістіть туди ваше оголошення. Розгляньте можливість заміни назви клубу на більш привабливе, створення нової вивіски. Подумайте про переїзд в більш престижний район, де вас можуть знайти потенційні клієнти.
6
Повідомте про вашу діяльність друзям, родичам і знайомим. Нехай всі дізнаються, що ви шукаєте нових клієнтів. Інформація поширюється дуже швидко, і поступово про вас будуть дізнаватися все нові і нові люди.