Як вивести запах в приміщенні.

Людини оточують мільйони різних запахів . Одні з них приємні, а інші викликають огиду. Якщо у вашому будинку раптом з'явився неприємний запах, постарайтеся позбутися від нього якомога швидше.
Вам знадобиться
 • - дезінфікуючий засіб;
 • - оцтова кислота;
 • - рушники;
 • - ароматичні свічки;
 • - ефірні масла;
 • - озонатор;
 • - кухонна сіль;
 • - активоване вугілля;
 • - кавові зерна;
 • - ароматичні мішечки з травами.
Інструкція
1
Встановіть джерело неприємного запаху і негайно позбудьтеся від нього. Ретельно вимийте забруднену ділянку слабким розчином хлорки або іншого дезинфікуючого засобу. Далі забезпечте приплив свіжого повітря - відкрийте всі вікна і двері.
2
Налийте в каструлю воду, додайте оцтову кислоту - 2 столові ложки на літр рідини. Поставте на вогонь, доведіть до кипіння і залиште на деякий час. Молекули води вбирають неприємні запахи і разом з ними вивітрюються. Бажано проводити дану процедуру в теплу пору року, коли на вулиці вологість набагато нижче, ніж в приміщенні.
3
Повісьте в квартирі рушники, змочені в чистій воді. Дочекайтеся повного висихання і повторіть дії спочатку. Волога тканина ефективно видаляє неприємні запахи.
4
Придбайте озонатор. Цей прилад ефективно очищає повітря. Увімкніть озонатор і залишіть приміщення. Час обробки можна обчислити тільки експериментальним шляхом. Для видалення одних запахів може знадобитися 1 годину, а інших - доба. Тому, якщо з першого разу вам не вдалося очистити повітря в квартирі, повторіть процедуру ще раз.
5
Нанесіть на звичайну лампу розжарювання кілька крапель ароматичного масла або парфумів. У міру нагрівання аромат пошириться по квартирі і завуалюють неприємні запахи. Також можете запалювати ароматичні свічки. Використовуйте спеціальні лампи. Вони захистять свічку від вітру і не попередять загоряння навколишніх предметів.
6
Насипте в невеликі тарілки кухонну сіль. Поставте посуд у приміщенні, де потрібно позбутися від неприємних запахів. Замість кухонної солі можете використовувати таблетки активованого вугілля або смажені кавові зерна.
7
Також хороший результат дають ароматичні мішечки, наповнені травами. Покладіть їх у кімнаті і через короткий час ви не відчуєте неприємних запахів.
Нас оточують мільйони ароматів, але багато з них не зовсім приємні для людського нюху. Але запах - це необхідний атрибут, сигнал для того, щоб виявити, що щось іде не так. Вчені з'ясували, що запах і являють собою лише молекули, що переносяться потоком повітря. Коли їх концентрація досягає певного рівня, то вони розпізнаються як пахощі, або навпаки, як сморід. Усунення запах ов слід проводити в кілька етапів.
Вам знадобиться
 • - чистячі і миючі засоби;
 • - ганчірочки і губки;
 • - освіжувач повітря.
Інструкція
1
Перш за все варто пошукати джерело неприємного запах а. Як правило, їх основна маса виходить з кухні. Проведіть ревізію холодильника, викиньте зіпсовані продукти і обробіть полички спеціальним миючим засобом.
2
Почистіть антибактеріальними санітарними гелями раковину, перевірте, чи не засмітився слив. Намагайтеся не чекати, поки сміттєвий бак заповниться повністю, викидайте сміття якомога частіше. Використовуйте спеціальні мішки, вони дуже зручні і захистять бак від бруду і запах ів. Перевірте труби, можливо, вони протікають і залишають затхлий запах застоялася. Якщо ви знайшли причину, то постарайтеся її усунути самостійно або викличте фахівців.
3
Коли запах ом просочився весь будинок, необхідно провести генеральне прибирання. Протріть все миються поверхні вологою ганчірочкою змоченою в мильному розчині. А паласи почистіть спеціальним засобом для килимових покриттів.
4
Деякі аромати з'являються через недостатнє провітрювання приміщення. Намагайтеся щодня, хоча б по 15 хвилин створювати в будинку якийсь протяг, повітряні маси понесуть застояне повітря, а свіжий аромат заповнить кімнату. Використовуйте різні вентилятори для переміщення повітряних мас, але це буде доцільно лише тоді, коли зворотна їх сторона виходить на вулицю, і використане повітря не затримується в будинку. В іншому випадку це буде марне переміщення повітря по колу.
5
Зараз багато домашні кондиціонери забезпечені спеціальними фільтрами, що очищають повітря від пилу, мікробів і неприємних запах ів. Якщо у вас є така можливість, купіть кондиціонер, ви не пошкодуєте! Вам знадобиться лише час від часу міняти і очищати фільтр.
6
Ну і звичайно, використовуйте освіжувачі повітря. Зараз можна не піклуватися про періодичне розпиленні кошти, все зробить за вас автоматичний прилад. А вам залишиться тільки насолоджуватися приємним ароматом свіжості.