Як видаляти кутикулу. Як відключити Мегафон інтернет.

Кутикула - щільно прилеглий до нігтьової пластини шар шкіри біля основи нігтя. Головна її функція - захисна - щоб до нігтьового корню не проникали інфекції, тому й не вщухають суперечки, обрізати кутикулу або просто засувати її. Залежно від цього й існують два види манікюру - обрізний (класичний) і необрізної (європейський). Якщо кутикула росте швидко, «Бахрома», на ній з'являються задирки, то її краще акуратно обрізати, якщо ні - спробуйте видаляти її за допомогою спеціальних засобів.
Інструкція
1
Обрізний (класичний) .Размягчіте шкіру рук в ванночці із спеціальним пом'якшувальною засобом або просто в теплій воді. Потім акуратно відсуньте кутикулу апельсинової паличкою. Хтось використовує для цього металеві ложечки, але апельсинова паличка краще, так як її жорсткість така ж, як у нігтя. Відсунувши, обріжте кутикулу закругленими манікюрними ножицями. Не старайтесь зрізати кутикулу дощенту - так можна зачепити нігтьової валик, пошкодити його і занести інфекцію до нігтьового корню. Головне, щоб робота була виконана акуратно, рівно, інакше в місцях зрізів можуть з'явитися задирки. Якщо ж кутикула «разросшаяся», скористайтеся щипчиками. Намагайтеся тримати їх рівно і також рівно зрізати кутикулу , для вирівнювання країв скористайтеся манікюрними ножицями. Після завершення манікюру змастіть нігті спеціальним маслом.
2
Необрізний (європейський) .Смисл цього способу в тому, що на кутикулу наноситься спеціальний засіб для пом'якшення (видалення) кутикули (не більше, ніж на 5 хвилин). У його складі є фруктові та молочні кислоти, які не дозволяють кутикуле розростатися. Після нанесення кошти знову ж акуратно відсуньте кутикулу і прибирає відмерлі клітини шкіри апельсинової паличкою або лопаткою по напрямку від центру нігтя до бічних валикам. Залишки засобу для пом'якшення видаляються серветкою. А сам ніготь змащується маслом. При використанні цього методу результат з'явиться не відразу. Тільки після декількох застосувань ваші руки придбають красивий доглянутий вигляд.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YYq29RLFrBk