Як відключити входять sms. блокування вхідних смс.

Послуга прийому і передачі СМС-повідомлень може бути відключена різними способами. Ви можете звернутися до оператора з проханням установки обмеження на прийом повідомлень або просто встановити програмне забезпечення в ваш мобільний пристрій.
Вам знадобиться
  • - доступ до телефону;
  • - доступ до інтернету.
Інструкція
1
Запитайте у вас оператора мережі з проханням відключити послуга прийому вхідних повідомлень від інших користувачів. Ви можете зв'язатися зі службою технічної підтримки, звернутися до працівників клієнтських відділів, розташованих у вашому місті або налаштувати послугу в кабінеті користувача на офіційному сайті оператора за допомогою панелі управління підключеними вам послугами.
2
Зверніть увагу, що при зверненні в клієнтський відділ вашого оператора стільникового зв'язку вам знадобиться доступ до вашого мобільного телефону, а також паспорт або інший документ, що підтверджує вашу особистість в якості офіційного власника номера телефону. Якщо сім-карта була зареєстрована на іншу людину, може знадобитися його присутність. Тут все залежить від оператора.
3
При управлінні послугою вхідних повідомлень забезпечте доступ до вашого номеру мобільного телефону для подальшого отримання даних логіна і пароля. Авторизуйтеся на сайті вашого оператора і перейдіть до розділу підключених вам послуг. Відзначте послугу отримання СМС-повідомлень і натисніть на кнопку «Відключити», після чого підтвердіть операцію передбаченим вашим оператором способом.
4
При зверненні до служби технічної підтримки дізнайтеся її номер з інформаційних буклетів або на офіційному сайті оператора. Якщо є можливість управління послугами за допомогою системи автоответа, перейдіть також до розділу послуг і виконайте відключення входять СМС-повідомлень. Якщо у вас виникають труднощі при переході по пунктах меню, зв'яжіться з оператором безпосередньо. Швидше за все, вам знадобиться вказати паспортні дані для ідентифікації вас як власника сім-карти.
5
Знайдіть у меню вашого мобільного телефону функцію блокування вхідних СМС-повідомлень. Також зверніть увагу, що для багатьох мобільних пристроїв, наприклад, Blackberry, передбачені спеціально встановлювані утиліти, які обмежують отримання вами інформації за допомогою СМС-повідомлень. Зверніть увагу, що багато операторів використовують систему СМС-повідомлень для оповіщення клієнтів компанії про вироблені зміни, тому намагайтеся не відключати дану послугу.
Корисна порада
не вимикайте послугу повністю для отримання повідомлень від оператора.