Як відкрити магазин фірмового одягу.

Відкрити свій бутик на центральній вулиці міста або в престижному торговому центрі по силам не кожному - довгострокова оренда і виконання зобов'язань перед постачальниками брендової одягу вже на старті потребуватимуть великих вкладень. Зате і успішний старт магазина фірмового одягу найчастіше вже виступає запорукою успіху всього підприємства - попит на такий товар не виснажується, а що розташувалися поблизу конкуренти тільки формують для вас потік цільових відвідувачів.
Вам знадобиться
  • - домовленість з одним або декількома партнерами (постачальниками);
  • - приміщення в торговому центрі або на першому поверсі будівлі на жвавій вулиці;
  • - комплект торгового обладнання і предметів інтер'єру торгового залу;
  • - декілька продавців-консультантів з досвідом роботи (2-4 людини).
Інструкція
1
Оберіть метод роботи, який ви збираєтеся покласти в основу свого бізнесу. Як правило, шляхи для власника магазину фірмового одягу три - або стати ексклюзивним представником тієї чи іншої марки в Росії, або створювати мультибрендовую точку, або працювати по франчайзингу. Перший можуть собі дозволити тільки досить великі інвестори, другий вимагає значного досвіду, третій же, найпростіший, обмежує свободу підприємця, але дозволяє отримати дорогоцінні навички і в разі невдачі вийти з гри з найменшими втратами.
2
Займіться пошуком відповідного для бутика місця розташування і приміщення - оцініть переваги тих чи інших варіантів, орієнтуючись насамперед на розмір орендних ставок. В торгово-виставковому центрі вам буде гарантований постійний приплив покупців, особливо якщо одяг переважає серед асортименту всього комплексу, плюс до цього співпраця з великої торговельної майданчиком дозволяє вирішити безліч організаційних питань, пов'язаних з отриманням дозволів. Досить просто зареєструвати індивідуальне підприємництво, вставши на облік в органі податкової інспекції, і не піклуватися про допуски від архітектурного відділу, пожежної інспекції, Росспоживнагляду і інших інстанцій.
3
Замовте комплект торгового обладнання, відповідного статусу вашого магазину і його іміджу. Якщо ви працюєте за франшизою або в тісній співпраці з однією конкретною фірмою-постачальником, то вимоги до торгового обладнання, як і до дизайну точки в цілому, швидше за все будуть продиктовані вашим партнером. Якщо ж ви маєте в своєму розпорядженні повною свободою дій і вибору, то обов'язково приділіть оформленню свого магазину якомога більше уваги, співпрацюючи з професійними дизайнерами - в роздрібному продажі одягу обстановка грає дуже значну роль.
4
Найміть декількох продавців-консультантів, задіяних в минулому саме в сфері роздрібного продажу одягу преміум-класу. Враховуйте той факт, що старі звички (якщо «школа» була не досить хорошою) можуть шкодити більше, ніж відсутність досвіду взагалі. Від якості обслуговування (вибір, примірка, доречні та ненав'язливі поради) успіх фірмового магазину одягу залежить в дуже великій мірі, тому робота з персоналом для вас - питання не з останніх.