Як відкрити тренінг-центр. Як відкрити тренінговий центр з нуля.

Слідування європейським стандартам ведення бізнесу породжує потребу у нових послугах, професійно надавати які поки навчилися ще дуже і дуже небагато. Саме так йде справа з організацією бізнес- тренінгів . Займаються нею багато, але бажаних результатів клієнту допомагають досягти одиниці.
Вам знадобиться
  • - кілька професійних бізнес-тренерів в штаті і база тренерів, що працюють віддалено;
  • - офісне-приміщення (від 30 квадратних метрів) і невеликий склад для інвентарю;
  • - ноутбуки , проектори, екрани, фотопрінетери для роботи бізнес-тренерів;
  • - стаціонарний телефон і виділена інтернет-лінія.
Інструкція
1
Виберіть схему, за якою буде працювати ваш тренінговий центр. Основні варіанти два - або залучаючи віддалених фахівців, або формуючи власний штат з перевірених і відомих професіоналів. Перший дозволяє заощадити на зарплаті, але не завжди дає можливість реалізовувати запропоновані програми тренінгів на високому рівні.
2
Придумайте способи дістати в якості штатних співробітників дійсно досвідчених і відомих в ділових колах тренерів. Основна проблема полягає в тому, що знають собі ціну «бізнес-гуру» нема чого працювати в сторонній фірмі - ведучи свої справи самостійно, вони часто заробляють набагато більше, ніж наймаючись в якості штатного співробітника. Оптимальний вихід з положення - шукати в сфері великого бізнесу досвідчених людей, які б хотіли почати кар'єру бізнес-тренера, але не наважуються поки що пускатися в «вільне плавання».
3
Орендуйте офісне приміщення, яке повинне буде обов'язково вказувати клієнтам на високий статус вашої фірми - ідеальним місцем розташування буде престижний бізнес-центр. Площа офісу залежить від числа штатних співробітників компанії, кожному з яких необхідно обладнати робоче місце. Для оснащення офісу знадобляться комп'ютери (краще ноутбуки), медіапроектор, екрани, фотопринтери для створення високоякісних роздавальних матеріалів.
4
Придумайте ефективний спосіб пошуку клієнтів і ведення конкурентної боротьби з масою інших фірм того ж профілю. Гарною рекомендацією для тренінгового центру буде наявність серед його співробітників відомих людей, варто домовитися з одним із таких «грандів», зробивши його на час обличчям вашої компанії. Перш за все необхідно домагатися співпраці з великими і відомими фірмами, договір на обслуговування кожної з яких може вже надати вам хороший шанс зробити собі ім'я і швидкими темпами окупити стартові вкладення.