Як виміряти потужність блоку живлення.

Потужність блоку харчування - дуже важлива характеристика комп'ютера, покликана забезпечити повноцінне і безперебійне його функціонування. Існує мінімальне значення, відповідне характеристикам ПК.
Інструкція
1
Чим так звана «начинка» комп'ютера могутніше, тим потужніший необхідний блок живлення. Виробник, як правило, пише потужність на спеціальній наклейці на самому блоці. Для того щоб дізнатися потрібну потужність, є різні віртуальні сервіси. Приміром, на своєму сайті компанія ASUS має відповідну форму. Після її заповнення програма видає необхідне значення на основі максимальної споживаної можливої потужності компонентів ПК.
2
Зайдіть на сторінку онлайн-сервісу. Виберіть значення Desktop в поле Motheboard (при використанні домашньої настільної системи) або Server в разі, якщо проводиться тестування для сервісу.
3
Вкажіть в розділі CPU параметри виробника процесора. Вкажіть виробника ядра в поле під назвою «Виберіть Vendor», виберіть сімейство процесора в CPU Type і позначте саму модель в поле «Виберіть CPU».
4
Значення в розділі VGA Card вказуються для відеокарти ПК, де Vendor є виробником Nvidia або ATI. Модель відеокарти вказується в полі «Виберіть VGA». Її можна позначити в панелі управління. Для цього клацніть правою кнопкою миші по «Мій комп'ютер», далі на «Властивості», потім на «Диспетчер пристроїв» і на «Відеоадаптери».
5
Вкажіть тип оперативної пам'яті, яка вами використовується, в Memory Module. Позначте кількість пристроїв для зчитування і запису, які підключені до комп'ютера, в меню Storage Devices. Відзначте наявність в пункті 1394 додаткової плати для відео, також виберіть наявні пристрої в розділі PCI (Modem, Audio, Network (LAN)), кількість звукових карт і мережевих пристроїв, які підключені в материнській платі до слоту PCI.
6
Програма автоматично видасть значення, яке оптимально (не повинно бути нижче вказаного на наклейці). В іншому випадку замініть блок потужнішим в сервісі, який надає послуги з ремонту комп'ютерів.