Як налаштувати ммс на мобільному. Як підключити ммс в Мегафоні.

Підключення послуги mms дозволяє абонентам різних мобільних операторів отримувати і відправляти іншим користувачам повідомлення, що містять картинки, музику, текстові файли і багато іншого.
Інструкція
1
Абоненти компанії «МТС» разом з параметрами mms можуть одночасно замовити та інтернет-настройки. Для цього відвідайте офіційний веб-сайт оператора зв'язку. Після цього виберіть графу під назвою «Допомога та обслуговування». Там ви побачите необхідний вам пункт «Настройки MMS», клікніть на нього. У який з'явився поле вкажіть ваші контактні дані: номер мобільного телефону в семизначними форматі.
2
Зверніть увагу на те, підключена на вашому телефоні функція GPRS/EDGE чи ні. Для нормального функціонування послуги mms обов'язково активуйте її, інакше ви просто не зможете ні відправити, ні отримати повідомлення. Щоб зробити це, відправте USSD-запит * 111 * 18 #. До речі, отримати автоматичні настройки можна і через відправку sms за номером 1234. У тексті самого повідомлення повинно міститися слово MMS (якщо не вкажете нічого, то таким чином отримаєте налаштування інтернету). Налаштування mms можлива й іншим способом: просто зателефонуйте на короткий номер 0876. Не забувайте, що ви зможете отримати таке повідомлення тільки після того, як самі відправите перше.
3
Якщо ви користуєтеся послугами зв'язку «Мегафон», тоді замовте настройки mms через офіційний сайт компанії. Там вам знадобиться лише заповнити невелику форму. Як тільки оператор отримає ваш запит, він відправить вам потрібні дані. Обов'язково збережіть їх. До речі, на ваш телефон надійдуть не тільки настройки mms, а й настройки мобільного інтернету. За допомогою номера 5049 теж можливе замовлення послуги mms. Просто відправте на нього sms-повідомлення з цифрою 3. Крім того, існує технічна підтримка абонентів, доступна за номером 0500. Зателефонуйте на нього і скажіть оператору модель вашого телефону.
4
Абоненти «Билайн» можуть підключити послугу завдяки відправці USSD-запиту * 118 * 2 #. Модель мобільного телефону буде визначена автоматично. Відповідно до неї ви отримаєте потрібні налаштування. Не забудьте зберегти їх. Для цього вам знадобиться пароль 1234 (він встановлений за замовчуванням).