Як зробити красиву листівку. Як навчитися робити красиві листівки.

Красива вітальна листівка, зроблена власними руками, є хорошим подарунком і альтернативою звичайної листівки з магазіна.Получатель буде приємно здивований і радий тій увазі, яку ви приділили його святу, зробивши листівку власними руками.
Вам знадобиться
  • щільний папір, Макер, стрічки, бісер, паєтки, ПВА, комп'ютер і принтер
Інструкція
1
Для того щоб зробити гідну і оригінальну вітальну листівку необхідно вибрати матеріал для її виготовлення - папір, тканина, шкіра, пластик і т.д.
2
Вибрати формат. Перш, ніж ви вирішите в якому стилі зробити вашу листівку - серйозну, іронічну, з глибоким сенсом, в анімалістичних стилі і т.д., - ви повинні визначитися з її шаблоном. Шаблон можна зробити не тільки руками, але і за допомогою спеціального програмного забезпечення.
3
В програмі налаштуйте документ вітальної листівки. Задайте необхідні розміри і виберете стиль.
4
Виберіть графіком. Якщо ви хочете зберегти простий стиль листівки то, дотримуйтеся одного зображення або декількох простих, подібних символу чисел. Деякі стилі пропонують сучасний кліпарт для листівки, в той час як в іншого є елементи ретро зображень 50-х або 60-х років 20 століття. Пам'ятайте, що колір і типи ліній, а також кількість деталей, сприяють створенню єдиного стилю листівки.
5
Підберіть шрифт. Для вітальної листівки необхідно дотримуватися одного, іноді двох видів шрифту. Різноманітність доречно тільки в разі, якщо ви майструєте забавну «колажну» листівку .В укладенні віддрукуйте на щільний папір вийшов шаблон вітальної листівки
6
Тепер переходимо до оформлення шаблону. Тут варто покладатися на власну фантазію, як правило, використовують різноманітні стрічки, тасьму, можна також додати аплікації у вигляді бісеру, страз, намистинок.
7
Для кріплення деталей до паперу використовуйте клей ПВА, висихаючи, він не залишає слідів.
Зверніть увагу
Не поспішайте складати листівку, часто, саме в цей момент деформуються невисохлі деталі. Дайте підсохнути клею