Як відключити акселерацію на мишці.

Оптимальне значення швидкості переміщення керованого мишею покажчика залежить від того, в якій саме програмі він використовується. Впливають на вибір прискорення і фізичний розмір екрану монітора, і встановлене в операційній системі дозвіл, і переваги самого користувача. При зміні будь-чого з перерахованого іноді виникає необхідність відключити задану раніше акселерацію руху курсора. Зробити це можна кількома способами.
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте мишу, яка має вбудований перемикач чутливості, то саме його в першу чергу і слід задіяти для регулювання швидкості переміщення курсору. Зазвичай цей перемикач являє собою невелику за розмірами додаткову кнопку, натисканням якої включається наступний рівень настройки. Іноді це робиться з використанням додаткове коліщатка. Наприклад, на моделях лінійки X7 фірми A4Tech ця кнопка розміщена перед коліщатком прокрутки і кожне натискання включає наступний рівень прискорення. При цьому змінюється підсвічування колеса прокрутки - максимального прискорення відповідає оранжево-зелене миготіння, а за відсутності прискорення підсвічування вимикається і коліщатко має свій натуральний молочно-білий колір.
2
Якщо відключити вимагається прискорення, вибраний в установках вашої операційної системи, то в Windows зробити це можна через Панель управління. Відкрийте головне меню системи, клацнувши по кнопці «Пуск» або натиснувши клавішу Win, і виберіть у ньому відповідний пункт. В панелі відшукайте посилання «Миша» і клацанням по ній розкрийте вікно налаштувань. Воно складається з п'яти вкладок - перейдіть на ту, що позначена написом «Параметри покажчика». У самій верхній секції («Переміщення») розміщений повзунок, встановивши який в середину шкали, ви вимкніть і прискорення, і уповільнення переміщення покажчика. Потім натисніть кнопку OK, і зміна налаштувань одразу набере чинності.
3
Якщо відключення прискорення вимагається тільки в якій-небудь грі, то можна задати його в запускаємо відповідну програму ярлику. Клікніть іконку ігри на робочому столі правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню нижню рядок - «Властивості». У вікні властивостей знайдіть поле «Об'єкт» і після закриває лапки через пробіл допишіть відповідні ключі запуску. Наприклад, для гри ContrStrike слід набрати -noforcemparms -noforcemacce.
На мишці може бути включена акселерація. Вона пов'язана з підвищеною чутливістю процесу, особливо в швидкому режимі роботи. Наявність акселерації позначається негативно на процес гри і просто на звичайну роботу. Щоб відключити акселерацію миші, потрібно зробити настройки в системі.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, миша
Інструкція
1
акселерації можна відключити прямо в грі. Для цього зайдіть в розділ «Об'єкти» і додайте вираз "-noforcemaccel -noforcemparms". Це буде виглядати приблизно так: C: cshl.exe -game cstrike -noforcemaccel -noforcemparms. Тепер гра стане запускатися без акселерації і працюватиме в звичайному режимі. У деяких іграх акселерація прибирається трошки інакше. Зайдіть в розділ «Мої ігри». Правою кнопкою миші на вашу гру. Виберіть графу «Властивості». Натисніть на розділ «Встановити параметри запуску ...». Відкриється вікно, де впишіть в поле команду "noforcemparms". Зайдіть в гру і викличте консоль. Для цього натисніть кнопку «~». Знайдіть команду з назвою «m_filter» і поставте там значення на нуль. Можна просто прибрати галочку з пункту «Mouse filter» у вашій грі.
2
акселерації можна відключити і в самій операційній системі. Для цього зайдіть в комп'ютері в «Пуск». Там знайдіть розділ «Настройки». Далі відкрийте «Панель управління». Там є значок «Миша». Натисніть на нього. Відкриється вікно, де знайдіть «Параметри покажчика». Ви побачите ряд налаштувань. Там є розділ «Включити підвищену точність установки покажчика». З нього зніміть галочку і збережіть зміни, натиснувши на кнопку «Ок» внизу. Акселерація відключена тепер і на комп'ютері. Також можете задати швидкість руху покажчика. Перетягніть джойстик в сторону «Нижче» або «Вище».
3
Ви повинні знайти DPI монітора. Вам потрібно зайти в «Пуск». Виберіть «Панель управління». Далі зайдіть в «персоналізації», де натисніть на вкладку «Дисплей». Там ви побачите відсотки. Далі виберіть той, що потрібен вам для роботи. Відкрийте папку з файлом реєстру. Він буде мати розширення (.reg). Щоб включити зміни натисніть на кнопку «Так» або «Ок». Знадобитися ще й перезавантажити комп'ютер. Ваша мишка почне працювати нормально.