Як захистити машину від іржі.

Власники автомобілів знають, що головний ворог їх «залізного коня» - це іржа. Вона чинить руйнівну дію на кузов і якщо вчасно не вжити необхідних заходів по боротьбі з нею, то через невеликий проміжок часу наслідки цього впливу будуть плачевними. Саме тому, захист автомобіля про іржі є першорядним завданням кожного автомобіліста.
Вам знадобиться
  • - миючі засоби;
  • - груба наждачний папір або стамеска;
  • - уайт-спірит;
  • - широка кисть;
  • - перетворювач іржі;
  • - акриловий грунт;
  • - антикорозійне засіб «Мовиль»;
  • - компресор;
  • - бітумна мастика ;
  • - «антигравій».
Інструкція
1
Щоб захистити автомобіль від появи іржі, необхідно обробити його спеціальними антикорозійними складами. Але ця обробка буде ефективною лише в тому випадку, якщо перед її проведенням підготувати машину.
2
Для початку ретельно помийте кузов струменем води під високим тиском, обов'язково використовуючи при цьому миючі засоби. Коли автомобіль буде чистим, його потрібно добре висушити стисненим повітрям. Провівши ці важливі процедури, ви зможете побачити пошкоджені місця кузова, які потребують обробки. Після цього візьміть грубу наждачний папір або стамеску, очистіть поверхню металу від іржі і обробіть її уайтрспіритом.
3
Далі збовтайте і широким пензлем нанесіть на поверхню металу перетворювач іржі, трохи почекайте і змийте його. Точний час очікування вказано в інструкції на упаковці. Тепер оброблені ділянки готові до покриття акриловим грунтом.
4
На відкриту поверхню грунт наноситься пензлем, а якщо ділянка перебуває десь всередині, то в цьому випадку краще використовувати аерозольний балончик або компресор. Дочекайтеся, поки грунт повністю висохне, і переходите до обробки пошкоджених місць антикорозійними складами.
5
Широкій пензлем нанесіть на відкриті ділянки бітумну мастику, а потім поверх неї «антигравій», так як мастика дуже тендітна і має низьку морозостійкість, він захистить її від пошкоджень щебенем і піском навіть в умовах низьких температур. Щоб захистити від іржі внутрішні деталі автомобіля, візьміть компресор і нанесіть на них рідке антикорозійне засіб - «Мовиль».
Зверніть увагу
Виявивши іржу на кузові, не відкладайте позбавлення від неї на тривалий термін, інакше вона продовжить своє згубний вплив і впоратися з цією проблемою буде набагато складніше.
Корисна порада
Не забувайте періодично оглядати машину на наявність подряпин, сколів або інших ушкоджень, які згодом можуть стати причиною появи іржі. У зимовий час, перед тим як поставити автомобіль в гараж, не лінуйтеся очищати його від залишків снігу, оскільки волога, як відомо, головна причина появи корозії.
Купуючи автомобіль , ми розраховуємо, що він довгий час прослужить нам вірою і правдою. На жаль, як і будь-яке інше виріб з металу, автомобіль схильний корозії. Тому він потребує антикорозійного обробці.
Інструкція
1
Нові автомобілі, як правило, вже оброблені антикорозійним захистом на заводі, але додаткова обробка не завадить і їм. Корозія машини має свої особливі властивості. Різні ділянки автомобіля іржавіють з різною швидкістю. Одне зі слабких місць - це зварні шви. Особливості зварювання такі, що в швах завжди є мікротріщини, куди і проникає волога. Вібрація автомобіля, перепади температур, все це призводить до розширення мікротріщин і появі корозії. Захистіть всі зварювальні шви, від попадання вологи.
2
Автомобільний кузов має безліч прихованих порожнин (лонжерони, пороги, двері. Ці місця погано вентилюються, в них постійно потрапляє волога і бруд. Ці чинники сприятливо впливають на розвиток корозії, а прихованість від людського погляду не дозволяє виявити іржу вчасно. Ці деталі автомобіля завжди потребують додаткової антикорозійної обробці. Дані порожнини можна обробити рідким антикорозійним складом, т.к. густим обробляти приховані місця дуже важко.
3
Днище автомобіля і колісні арки сильно схильні корозії через постійного контакту з вологою, брудом і реагентами. Днище автомобіля захищають спеціальними мастиками, а колісні арки пластмасовими подкрилкамі.
4
Корозії позичена абсолютно всі автомобілі, навіть оцинковані. Захистити автомобіль від появи іржі в ваших сілах.Старайтесь частіше мити і полірувати свій автомобіль , особливо взимку, коли на дороги посипають антиожеледними реагентами.
5
Намагайтеся не залишати свого залізного друга надовго без руху, т.к. при їзді автомобіль продувається вітром і сохне.
Корисна порада
Взимку на підкрилки і порогах автомобіля накопичується сніжна каша. Не лінуйтеся очищати її, коли ставите автомобіль в гараж або на стоянку. Снігова маса також містить реагенти і, якщо її не очищати, іржа може з'явитися набагато швидше.