Як заробити на фотозйомці.

Існує безліч різних способів заробити на фотозйомці . Однак щоб отримувати хороший дохід, недостатньо придбати хорошу техніку, потрібно ще й навчитися її налаштовувати, а також вникнути в тонкощі фотографування. Тільки ставши справжнім професіоналом, ви зможете отримувати дійсно великі гроші за свою роботу.
Інструкція
1
Спробуйте себе у ролі весільного фотографа. Поки у вас не ні досвіду, ні хорошого портфоліо, ні особливих умінь і навичок, фотографуйте весілля своїх друзів і знайомих безкоштовно і вчіться у професіоналів. Пам'ятайте: погані весільні фотографії, продані за високою ціною, здатні назавжди зіпсувати вашу репутацію, адже розстроєні молодята не упустять випадку залишити негативні відгуки про вашу роботу. Зате набравшись досвіду, ви зможете заробляти по кілька десятків тисяч за кожну зйомку.
2
найму фотографом в журнал або спробуйте пропонувати редакціям свої знімки. Якщо ви зможете зацікавити представників кількох видань, то стабільний заробіток буде вам забезпечений. Додатковий плюс такої роботи полягає в тому, що ви зможете поповнити своє портфоліо фотографіями в самих різних жанрах, і надалі коло ваших потенційних замовників розшириться.
3
Навчіться фотографувати дітей. Зараз багато батьків із задоволенням замовляють професійну фотосесію для своїх малюків. Ви зможете брати не тільки разові замовлення, але також знімати дитячі свята, співпрацювати на постійній основі з дитячими садами і школами. Врахуйте, що вам доведеться не тільки навчитися правильно фотографувати малюків, а й знаходити з ними спільну мову. Якщо ви не любите дітей - цей варіант заробітку не для вас.
4
Фотографуйте тварин. Ця послуга особливо доречна на виставках, а також у клубах і розплідниках, коли заводчики хочуть зробити максимально якісні фотографії своїх вихованців для альбому і їхніх дитинчат - для залучення покупців. Хороший фотограф-анімаліст може забезпечити собі хороший дохід, особливо якщо прорекламує свої послуги в інтернеті і укладе договори з клубами-організаторами виставок.
5
Продавайте свої фотографії на фотобанках і фотостоках. Так ви зможете заробити в ті моменти, коли у вас не буде замовлень, а також знайти потенційних клієнтів і, можливо, отримати об'єктивну оцінку своєї роботи. В інтернеті є безліч різноманітних сайтів, де можна викласти знімки на продаж. Розміщуйте фотографії в декількох місцях відразу, і ваші шанси отримати за них гроші збільшаться.
З появою дорогих порід собак багатьом їх розведення на продаж бачиться хорошим джерелом доходів. Крім того, за собакою потрібен професійний догляд.
Інструкція
1
Заздалегідь приготуйте місце для домашніх вихованців. Подумайте, де вони будуть спати, де ви будете їх вигулювати. Розрахуйте все так, щоб у кожної собаки було особистий простір.
2
Подумайте, чи зможете ви багато часу приділяти тваринам. Пам'ятайте, що дорослу собаку потрібно годувати двічі на день, а цуценят набагато частіше - до 6 разів. Якщо у вас не приватні володіння, розрахуйте свій час так, щоб собаки могли гуляти і дихати повітрям щодня. Завершивши попередні приготування, приступайте до основного.
3
Візьміть пару щенят однаковою породи. Краще від різних батьків, тоді вас не буде переслідувати думка про скоюване инцесте у вашому домі. Якщо ви хочете продавати цуценят максимально великими партіями, заводите відразу кілька особин обох статей. Собаки можуть давати потомство після року. Цей час вам доведеться вкладатися в їх харчування і виховання. Можна завести і дорослих собак, але це теж загрожує наслідками - невідомо чого чекати від НЕ вами вихованої собаки.
4
Приєднуйтеся до клубу любителів цієї породи. Так у вас з'явиться спілкування у відповідних колах. Ви дізнаєтеся про тонкощі розведення цих собак. А коли з'являться щенята, можна буде знайти їм нових господарів через клуб, який напевно, проводить власні рекламні компанії.
5
Розкажіть про нове захоплення своїм знайомим. Викладіть фотографії з домашніми вихованцями в інтернеті. Кумедні історії про собачих будні теж з'являться рекламним ходом з вашого боку. Навряд чи залишаться байдужі до милих тварин. Багато хто, напевно, захочуть взяти собі цуценятко, коли він з'явиться. Пам'ятайте, що сарафанне радіо - найефективніша реклама.
6
Вдосконалюйте своїх собак, водите їх на виставки, нехай вони завойовують нагороди. Батьки-чемпіони - додатковий плюс для потомства. Слідкуйте за зовнішнім виглядом собак. Ніхто не захоче цуценят від неохайних і хворих тварин.
7
Виберіть собі професію ветеринара, щоб допомагати собакам, у яких неміцне здоров'я. Це приносить солідний дохід.
8
Відкрийте салон краси для собак. Собача шерстка потребує професійного догляду, стрижці і різних процедурах. Це теж приносить хороший дохід.
9
Вигулюйте не тільки свою собаку, але і собак знайомих. Це прибуткове заняття, особливо якщо господарі - зайняті, ділові люди, які не можуть проводити з псом багато часу. Заручившись рекомендаціями знайомих, можна розширювати територію охоплення і набирати клієнтську базу.
10
Дресирують собак, якщо відчуваєте, що знаєте про них все. Виховання і навчання собаки - відповідальний момент для господаря. Дуже багато хто віддасть перевагу довіритися професіоналу, а не експериментувати зі своїм вихованцем.
Корисна порада
Будьте в курсі цін на вашу породу собак. Пам'ятайте, що ви розводите їх не тільки заради задоволення, але головним чином для доходу.