Як зібрати автоматичну намет. каркас швидко збирається намети.

Для ночівлі під час автомобільної подорожі або туристичного переходу зібрати в похідних умовах палатку за якісь 1-2 хвилини - це те, що потрібно. І зручно і без зайвої витрати сил. Тому перш ніж їхати в експедицію або відправитися в дальній похід озбройтеся інформацією про те, як правильно збирається автоматична палатка.
Інструкція
1
Автоматичні палатки цінуються за функціональність, якість, комфортабельність і зручність конструкції. Все, що вам необхідно - це зрозуміти принцип складання, а він досить нескладний, завдяки чому автоматична палатка навіть в дощ і в темряві легко збирається одним, навіть абсолютно непідготовленим, людиною.
2
Почніть збірку палатки з її верху. Внутрішній намет, тент і каркас - всі разом складають єдине ціле. Монтаж автоматичної палатки здійснюється відразу ж з усіма елементами. Підніміть центральну маточину. Ви бачите, що до неї фіксуються всі наявні дуги. Тепер послідовно заклацніть на кожній з них замки з хомутами.
3
Далі пристебніть блискавкою підлогу внутрішнього намету. Ось, власне, і все - намет зібрана. Каркас до зовнішнього тенту прикріплений зсередини. Весь секрет криється в механізмі фіксації дуг і кріплення, який разом з наметом становить одне ціле, до того ж внутрішня палатка теж зафіксована до тенту. Отже, збираючи каркас, автоматично ви збираєте саму палатку.
4
Складаний дюралевий каркас дає можливість швидкого встановлення палатки, як втім, і швидкої її розбирання. Механізм складання як в парасольці. В розібраному, тобто транспортному положенні і внутрішній шар тканини і зовнішній тент залишаються, пристебнуті до каркаса. Якщо ж ви йдете в похід в жаркий літній сезон, то отстегните внутрішній шар, немає необхідності брати його з собою. Тепер ви можете користуватися автоматичною наметом як одношарової. До речі, важить вона в цьому випадку набагато легше. У верхній частині намети мається віддушина для вентиляції. Розкладіть взяті з собою речі за наявними кишенях на стінах. Після проведеного нічлігу, зібравшись продовжити шлях складіть палатку так само як збирали, тільки в зворотному порядку і укладіть в чохол. В переносному вигляді автоматичні палатки укладаються в чохли довжиною 1,5 м і діаметром 30-35 см.
Корисна порада
Фіксуйте каркас послідовно.