Як створити дзеркало.

Звичайні дзеркала можуть створюватися не тільки промисловим способом, їх цілком можна виготовити в домашніх умовах, маючи необхідними хімічними речовинами. Наводимо покрокову інструкцію, як створити дзеркало .
Вам знадобиться
  • скло, порошок пемзи, марля, побутові лчістітелі, розчин аміаку, кілька крапель азотнокислого срібла, 4г заздалегідь приготованого їдкого натру,
Інструкція
1
Вибрати рівний шматок скла, покласти горизонтально на стіл. Щоб не пошкодити дзеркало під час роботи, можна підкласти під нього що-небудь м'яке.
2
Ретельно очистити і знежирити поверхню скла, можна використовувати побутові чистячі засоби для скла.
3
Змочити марлю у суспензії дрібного порошку пемзи, протерти нею скло, потім промити дистильованою водой.Протереть скло мокрою губкою, потім марлею, змоченою двухлористого олова (15%) два-три раза.Бистро налити на скло суміш розчинів для сріблення . Поверхня скла повинна бути на 8-10 градусів тепліше суміші.
4
Суміш для сріблення виготовляється з серебрільного і альдегідного растворов.Для приготування одного літра серебрільного розчину 4г азотнокислого срібла розчинити в 300 мл дистильованої води.
5
В 270 мл отриманого розчину по одній краплі додавати 25% розчину аміаку, інтенсивно помішуючи скляною паличкою. Коли розчин стане прозорим, додати кілька крапель азотнокислого срібла, додати 4г заздалегідь приготованого їдкого натру.
6
В отриманий світло-кавовий розчин додавати по краплях розчин аміаку, поки рідина не стане світлою синюватої на вигляд. Після цього долити азотнокисле срібло і розчин аміаку так, щоб загальний обсяг використаного аміаку склав 10-12мл. Додати дистильовану воду, довівши загальний обсяг до літра.
7
Для приготування альдегідного розчину 100г цукру-рафінаду розчинити в невеликому обсязі дистильованої води, додати 10мл сірчаної або азотної кислоти, прокип'ятити 10-15 хв, додати дистильованої води, довівши обсяг до літра.
8
Суміш для сріблення готується з 5мл альдегідного і 500мл серебрільного розчину. Сріблення потрібно починати, коли рідина потемніє. Суміш для сріблення повинна розтектися по всій поверхні стекла.Стекло повинно потемніти, а потім почати світлішати. Через 5-10 хв замшевого ганчіркою, рясної змоченою в дистильованої воді, зігнати рідина зі скла і знову налити суміш для сріблення. Ще через 15 хв підняти скло і водою змити суміш.
9
Для міцності дзеркало необхідно запекти в вертикальному положенні при температурі 100-150 градусів, а потім покрити срібну плівку водостійким лаком. Коли лак висохне - покрити товстим шаром краскі.Потекі срібла на лицьовій стороні можна зняти тампоном зі слабким розчином соляної кіслоти.Зеркало готово!
Якщо ваша внутрішня мережа складається з декількох комп'ютерів, на яких встановлена антивірусна програма ESET NOD32, і вам набридло скачувати для кожного оновлення, то вирішенням проблеми буде створення автоматичного дзеркала оновлень . Це дуже зручно і значно полегшить трафік.
Інструкція
1
Придбайте офіційну версію антивіруса ESET NOD32 і встановіть його на свій комп'ютер. Процедура установки досить зрозуміла, тому не вимагає докладного роз'яснення. У разі запитань ви завжди можете прочитати файл readme.txt.
2
Скачайте файл ліцензій lic, який необхідний ля включення функції дзеркала оновлень в антивірусі ESET NOD32. Зайдіть на офіційний сайт програми за посиланням http://www.esetnod32.ru/і замовте даний документ. Якщо ви не знайшли його в каталозі інтернет-магазину, уточніть дане питання в розділі підтримки або зателефонуйте (495) 797-26-93.
3
Відкрийте папку C:/Program Files/ESET/ESET NOD32 Antivirus/License або інший каталог, в який ви встановили антивірусної програму. Скопіюйте до папки файл ліцензій lic.
4
Запустіть антивірус ESET NOD32 і натисніть клавішу F5 або перейдіть в налаштування. Знайдіть і відкрийте пункт «Оновлення». Натисніть на кнопку «Налаштування». Знайдіть рядок з додатковими настройками і відкрийте їх. З'явиться вікно, що складається з чотирьох вкладок. Для створення дзеркала оновлень , вам знадобиться остання «Дзеркало». Якщо вона відсутні, значить, ви неправильно скопіювали файл ліцензій або він є недійсним.
5
Позначте пункт «Створити дзеркало оновлень ». Натисніть на кнопку «Папка» і вкажіть шлях, куди будуть зберігатися файли вірусних баз. Зайдіть в додаткові настройки і перепишіть значення порту HTTP сервера, яке, як правило, одно 2221. Натисніть «Ок» і закрийте вікно налаштувань. Оновіть антивірус ESET NOD32.
6
Запустіть програму ESET NOD32 на іншому комп'ютері і відкрийте вікно налаштувань оновлень . Знайдіть поле «Сервер оновлень » і натисніть на кнопку «Змінити». Введіть шлях до дзеркала: http://ip_адрес_компьютера: 2221/. Натисніть «Додати» і «Ок», щоб зберегти настройки.