Як налаштувати ТВ-тюнер.

ТВ- тюнери являють собою спеціальні пристрої, які дозволяють переглядати на персональному комп'ютері кабельне або широковещательное телебачення. В даний час у продажу можна побачити безліч типів ТВ-тюнерів, однак настройка для всіх них практично однакова.
Вам знадобиться
  • - ТВ-тюнер;
  • - драйвер;
  • - програма для перегляду ТБ-сигналу.
Інструкція
1
Виберіть ТВ-тюнер. Даний етап є, мабуть, найважливішим в налаштуванні пристрою. Справа в тому, що не всі ТВ-тюнери можуть підійти для вашого комп'ютера, особливо якщо вони не володіють власною програмою для перегляду відео. Існує пристрій з внутрішньої платою, з підключенням через вільний порт Ethernet на маршрутизаторі і підключається до USB-порту або порту IEEE 1394 на комп'ютері. Визначте, який тип походить для вашого ПК або ноутбука. У разі необхідності придбайте спеціальний перехідник.
2
Підключіть ТВ-тюнер до комп'ютера або ноутбука. Даний етап залежить від того, який тип пристрою ви придбали. Якщо ви сумніваєтеся у своїх діях, то ознайомтеся з інструкцією по експлуатації, якої повинен комплектуватися ТВ-тюнер. Перевірте правильність з'єднання роз'ємів.
3
Увімкніть комп'ютер або ноутбук і вставте в дисковод диск з драйверами, який продавався в комплекті з ТВ-тюнером. Якщо такого диска немає, то необхідні файли ви можете скачати в інтернеті на сайті виробника пристрою. Якщо у вас встановлена операційна система Windows 7, то в деяких випадках вона сама запропонує вам завантажити необхідні оновлення.
4
Встановіть програмне забезпечення для перегляду телевізійних каналів. Воно знаходиться на диску, продаваемом з ТВ-тюнером. При відсутності такого ви можете налаштувати пристрій під Windows Media Center або скачати в інтернеті підходящий переглядач. У першому випадку необхідно перевірити сумісність ТВ-сигналу, що передається ТВ-тюнером і прийнятого програмою Windows Media Center. Знайти подібну інформацію можна на сайті http://windows.microsoft.com/.
5
Підключіть ТВ-тюнер до кабельного телебачення або антені. Запустіть програму для прийому ТВ-сигналу і натисніть кнопку сканування каналів. Якщо всі попередні пункти ви виконали правильно, то з'явиться список каналів телебачення. В іншому випадку перевірте правильність підключення ТВ-тюнера.
Перетворити ноутбук або стаціонарний комп'ютер в телевізор досить просто. Для цього необхідно використовувати ТВ- тюнер . Але далеко не всі знають, як правильно настроювати подібне обладнання.
Інструкція
1
Перш ніж настроювати ТВ-тюнера, необхідно правильно вибрати тип даного обладнання. У деяких людей труднощі виникають вже на цьому етапі. Якщо ви плануєте підключати тюнер до ноутбука, то придбайте зовнішній пристрій з підтримкою USB-каналу.
2
Підключіть ТВ-тюнер до системного блоку комп'ютера або ноутбука. У комплекті з даними пристроями поставляється диск, що містить драйвери і програмне забезпечення. Встановите необхідні додатки.
3
Підключіть до гнізда в ТВ-тюнері антену. Її тип не має ніякого значення. Головна умова - від неї повинен відходити кабель зі стандартним роз'ємом.
4
Увімкніть ноутбук або комп'ютер. Запустіть раніше встановлену програму для настройки обладнання. Активуйте пошук каналів.
5
Після завершення даного процесу видаліть непотрібні канали або ті, якість зображення яких залишає бажати кращого. Збережіть список залишилися каналів.
6
Проведіть більш детальну настройку параметрів зображення. Встановіть необхідні значення яскравості і контрастності. Для кожного конкретного каналу вручну подкорректируйте частоту прийому сигналу. Збережіть зміни в налаштуваннях.
7
Переконайтеся в працездатності пульта управління від ТВ-тюнера (якщо такий є в наявності). Якщо при відтворенні каналів відсутній звук, то вкажіть ваш ТВ-тюнер основним джерелом звуку. Для цього відкрийте панель управління і виберіть меню «Обладнання та звук». Перейдіть до пункту «Управління звуковими пристроями». Відкрийте вкладку «Відтворення», клікніть на вашу ТВ-тюнера і натисніть кнопку «Застосувати».
Корисна порада
Якщо ви використовуєте комп'ютер, то розумніше придбати внутрішній ТВ-тюнер, що підключається до материнської плати через порт PCI. Дані пристрої можна з'єднати із звуковою картою. Це дозволить уникнути постійного перемикання пристроїв відтворення звуку.