Як вибрати сприятливий день для весілля.

Кожна закохана пара не тільки хоче запам'ятати день своєї весілля надовго, але й мріє про те, щоб шлюбний союз був міцним і щасливим. Саме тому більшість молодят ставляться до вибору дати одруження дуже трепетно і серйозно. Багатьом вибрати сприятливий день для весілля допомагають численні народні прикмети і забобони.
Інструкція
1
Перш за все, визначитеся з місяцем, в якому відбудеться ваше одруження. Сприятливим для весілля вважається грудень - з кожним роком ваша любов буде ставати міцнішими. Згідно з народними прикметами, не рекомендується виходити заміж в січні. Шлюб, що відбувся цього місяця, загрожує нареченій раннім вдівство. Правильним рішенням буде зіграти весілля в лютому. Лютневий шлюб обіцяє подружній парі довгі роки в любові, вірності та злагоді.
2
Якщо ви вирішили зареєструвати свої стосунки в березні, будьте готові до того, що жити вам доведеться роздільно один від одного. Непостійність обох подружжя - підсумок одруження, призначеного на квітень. Виходити заміж в травні, згідно з народними прикметами, вкрай не рекомендується.
3
Сприятливий місяць для весілля - червень. Медовий місяць у тих, хто пов'язав себе узами шлюбу в червні, буде тривати все життя. Гірких і щасливих хвилин в житті тих, хто зареєстрував свої стосунки в липні, буде порівну. Серпнева весілля обіцяє вічну дружбу і закоханість між подружжям.
4
Якщо ви мрієте про міцний союз, спокійній і тихій життя виберіть для створення сім'ї вересень. Важкою і важкої, згідно з народними прикметами, буде ваша подружнє життя, якщо весілля ви зіграєте в жовтні. А ось заміжжя в листопаді обіцяє дуже багате життя.
5
Величезну роль у виборі дати весілля грає і день тижня, у який має відбутися одруження. Найсприятливішими днями тижня для весілля вважаються п'ятницю, управляє якої планета Венера - берегиня миру і гармонії, і неділю, що знаходиться під заступництвом Сонця. Якщо ви призначили день весілля на вівторок, покровителем якого є агресивний Марс, будьте готові до того, що ваше сімейне життя буде сповнена сварок і скандалів. Весілля в четвер загрожує подружньою невірністю.
6
Найсприятливішими числами для дати весілля вважаються 3, 5, 7, 9 і 12.
Весільне торжество - красивий і запам'ятовується свято. Багато пар хочуть провести його в серце Росії. Москва - місто цікавих можливостей, що дуже подобається людям, що з'єднує свої серця.
Вам знадобиться
  • - гроші.
Інструкція
1
Враховуйте, що організація весілля в Москві - справа досить клопітка. Москва - величезний мегаполіс, ритм якого сильно відрізняється від розміреного життя інших міст. Запасіться увагою і терпінням, т.к. тут вам доведеться дуже багато вибирати і приймати чимало серйозних рішень.
2
Подумайте, який ви хотіли б бачити вашу весілля. В Москві зараз існує величезна кількість варіантів її проведення: від традиційного викупу нареченої і банкету до виїзної реєстрації шлюбу та проведення незвичайного тематичного свята. Це може бути і оригінальне оповідання про історію любові молодят, і весілля в будь-якому історичному стилі, і традиційне національне дійство.
3
Щоб організувати запам'ятовується і оригінальний свято, зверніться в весільне агентство, яке давно і з успіхом займається організацією подібних урочистостей. В Москві , на відміну від інших міст, їх більше 200. Так ви убезпечите себе від різноманітних накладок, особливо якщо задуманий сценарій вимагає винахідливості і роботи професіоналів.
4
Зазвичай москвичі відзначають весілля традиційно, що влаштовує і молодят, і запрошених гостей. Щоб заощадити істотну суму коштів, багато організаційні складові продумують і здійснюють самостійно: окремо замовляють весільний транспорт, який сподобався банкетний зал, запрошують тамаду, фотографа, телеоператора для зйомки весільного фільму, артистів і т.д. Фіналом урочистості часто стає феєрверк і лазерне шоу. Звичайно, все це вимагає чималої праці і часу самих молодят, їхніх родичів і друзів, але здебільшого виправдовує всі їхні очікування, хоча і не виключає виникнення непередбачених ситуацій.
5
Щоб вибрати автомобілі, банкетний зал, не шкодуйте часу і відвідайте кілька закладів. Обов'язково заздалегідь пообідати чи повечеряти в ресторані або кафе, де ви збираєтеся провести торжество, і оцініть якість страв, т.к. одне і те ж назву блюда може мати абсолютно різний смак та інгредієнти. А вибираючи автомобіль, поцікавтеся, наскільки добре він впорається з поставленим завданням.
6
Ретельно підберіть тамаду. Поспілкуйтеся з декількома представниками цієї приємної професії. Обговоріть і виберіть найбільш цікавий і оптимальний для вас сценарій весільного застілля. Як правило, вся музична частина банкету, запрошення артистів, інших гостей і т.д. також повинна бути узгоджена з ведучим.
7
В Москві 28 відділів РАЦС і 5 Палаців Одружень. Звичайно, краще зупинити свій вибір на тому з них, який буде найбільш вдало вписуватися в весільний маршрут. Ваш весільний кортеж може прослідувати як через центр міста, Червону і Манежну площу, Ленінські гори, так і через романтичні історичні місця, наприклад, садибу «Архангельське», «Кусково», музей-заповідник «Царицино», де також організуються найкрасивіші виїзні шлюбні церемонії .
8
Після одруження рушайте до Лужкова мосту. Саме тут сотні молодят увічнюють свою любов, вішаючи замочки зі своїми ініціалами на «Дерево кохання». На відміну від інших місць, тут символи подальшого щасливого житті не спилюють.
Зверніть увагу
Подавайте заяву в ЗАГС за 2 місяці до передбачуваної дати весілля. Так ви з більшою ймовірністю розпишетеся саме в той день, в який хочете.