Як завантажити відео в mp3 плеєр.

MP3-плеєри підтримують функцію завантаження і відтворення відеофайлів. Для їх копіювання розробниками передбачені спеціальні програми, що кодують записи в потрібний формат.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програмне забезпечення до плеєра;
  • - кабель для підключення пристрою до комп'ютера.
Інструкція
1
Прочитайте інструкцію до вашого mp3 плеєру і переконайтеся в тому, що для даної моделі доступно відтворення відеозаписів. Перегляньте список підтримуваних форматів файлів. Якщо з яких-небудь причин у вас відсутній інструкція користувача, ви можете прочитати специфікацію пристрою на офіційному сайті виробника в огляді моделі.
2
Вставте у привід диск з програмним забезпеченням до вашого портативного плеєра і виконайте установку, слідуючи вказівкам пунктів меню. Запустіть встановлену програму на вашому комп'ютері, підключіть плеєр за допомогою USB-кабелю і перейдіть до розділу «Відео». Додайте відеозаписи, які хочете завантажити на пристрій.
3
Відзначте відеофайли в списку програми і переконвертує їх в підтримуваний плеєром формат. Після того, як конвертація буде закінчена, скопіюйте кінцеві файли відео в пам'ять плеєра. Залежно від моделі пристрою ви можете при кодуванні записів відразу копіювати їх у пам'ять mp3-плеєра.
4
У випадках коли у вас відсутній програмне забезпечення до вашого портативного mp3-плеєра, завантажте його з офіційного сайту розробника відповідно до моделі вашого пристрою. Зверніть увагу, що для деяких виробників може використовуватися одне й те саме програмне забезпечення.
5
Скористайтеся альтернативним способом завантаження відеозаписів в портативний mp3-плеєр. Підключіть його до вашого комп'ютера як знімного накопичувача і скопіюйте в його пам'ять відеозапис підтримуваного формату.
6
Зверніть увагу, що це доступно далеко не для кожної моделі плеєрів. Тут також важливо враховувати розмір файлу відеозапису і співвідношення сторін. Також багато файли підтримуваного розширення можуть не відтворюватися без обробки програмами виробника плеєра.
Корисна порада
Користуйтеся програмним забезпеченням до плеєра для кодування, цілком можливо, що конвертери не зможуть перекодувати запис в підтримуваний формат.