Як намалювати мордочку зайця на обличчі. малювання аквагримом на обличчі.

Для того щоб костюм зайченя, надітий на дитину на новорічний ранок або Хеллоуїн, виглядав більш достовірно, можна спеціальними фарбами зобразити на обличчі малюка мордочку цієї тварини.
Вам знадобиться
  • - дві м'яких кисті різного розміру;
  • - ватний диск;
  • - фарби для розпису по тілу - біла, чорна, червона.
Інструкція
1
Зберіть волосся дитини резиночкой, шпилькою або пов'язкою, щоб вони не потрапляли на лоб.
2
Змішайте на палітрі (або плоскому блюдечку) білу фарбу з чорною, щоб вийшов світло-сірий колір. Відтінок повинен вийти дуже блідим, щоб дитина не виглядав забрудненим. Покрийте ним особа дитини повністю, використовуйте для цього широку кисть. Ви можете зробити чіткий контур у лінії росту волосся і підборіддя або розтушувати його спонжем або ватяним диском.
3
Раскрасьте повністю обидва верхніх століття білою фарбою. Також нанесіть її на простір між носом і верхньою губою, щоб вийшла мордочка. Під нижньою губою намалюйте прямокутник, пізніше ви зобразите там зуби зайченя.
4
Змішайте червону фарбу з білою або використовуйте готовий рожевий колір. Нанесіть його на кінчик носа дитини.
5
Приступайте до виділення деталей мордочки з допомогою чорної фарби. Скористайтеся більш тонким пензлем. Прорисуйте брови. Ви можете провести їх однією лінією або нанести короткі штрихи, тоді зайчик вийде скуйовдженим.
6
Підведіть лінією нижню повіку, не відривайте кисть від поверхні шкіри. Це дозволить виділити очі дитини на світло-сірому тлі.
7
Обведіть рожевий носик зайченя тонкою лінією. Не беріть велику кількість фарби на пензель, щоб ніс не виглядав неакуратно.
8
Розділіть мордочку зайчика вертикальною лінією, що проходить під носом до центру верхньої губи. З кожною з сторін цієї рисочки обведіть овал для виділення мордочки, він не повинен глибоко заходити на щічку. На обох частинах намалюйте кілька точок. Проведіть лінії вусиків від виділеної області до щік.
9
Виділіть передні зубки зайчика. Для цього тонким пензлем з чорною фарбою обведіть білий прямокутник під нижньою губою. Намалюйте вертикальну лінію посередині.
10
Доповніть образ вушками, пришитими до обідка.
Діти дуже люблять переодягатися в карнавальні костюми і вживатися в ролі своїх персонажів. Але перевтілення стане повним, якщо додатково до костюма буде нанесено спеціальний карнавальний макіяж. Не потрібно бути професійним художником, слідуючи нехитрим правилам, ви легко зможете намалювати на обличчі дитини, наприклад, зайця.
Вам знадобиться
  • карнавальний макіяж
  • пензлик
  • олівець
  • поролонова губка
Інструкція
1
В даний час випускаються спеціальні фарби для малювання на обличчі . Якщо у вас є можливість їх придбання, скористайтеся нею. Карнавальний грим безпечніше звичайних художніх фарб, не розтікається по шкірі, легко змивається після закінчення свята. Для малювання зайця вам вистачить трьох базових кольорів - сірого, білого і чорного.
2
Знайдіть картинку з зображенням зайця. Звичайно, не потрібно брати фотографію живого зайця, його образ на обличчі дитини ви навряд чи зможете відтворити, а от який-небудь мультяшний персонаж начебто Багз Лазні виявиться дуже до речі.
3
Розділіть особа на дві зони. Нижню половину, до складу якої входять підборіддя, рот і щоки, викрасьте світлої фарб. Ніс, очі і лоб, що знаходяться у верхній половині обличчя, зробіть темними. Краще якщо вийшов колір буде відповідати кольору всього костюма або хоча б кольором заячих вух. Растушуйте добре фарбу по обличчю ватним тампоном або поролоновою губкою.
4
Повіки дитини викрасьте аж до брів світлим кольором, таким же, який ви до цього нанесли на нижню половина обличчя. Візьміть олівець і намалюйте на обличчі дитини заячі брови. Зробіть їх високими і витягнутими в довжину. Обрисуйте тим же олівцем кінчик носа і зафарбуйте його чорним кольором.
5
Тепер настала черга зубів. Попросіть дитину зімкнути губи і намалюйте два зуба, що починаються відразу ж від верхньої губи. Зробіть зуби світліше основного фону, закрасивши їх білим. Якщо при зафарбовуванні ви торкнулися обвідний контур, відновите його.
6
Кілька легких штрихів на щоках дитини будуть зображувати вуса і завершать роботу. Обов'язково підведіть дитини до дзеркала і запитайте, наскільки йому подобається новий образ. Якщо ви все зробили акуратно, нове обличчя йому не зможе не сподобатися.