Як зробити бензин в домашніх умовах. Як зробити автомобіль в домашніх умовах з картинки.

Вважається, що виробництво бензину - задача підприємств нафтопереробної промисловості. Паливо дорожчає постійно, і автомобілісти постійно замислюються, як здешевити утримання «чотириколісного друга». При цьому в навколишнє середовище викидаються відходи, які могли б стати основою для виробництва бензину.
Вам знадобиться
  • - гумові відходи;
  • - піч;
  • - дистилятор;
  • - 3 вогнетривкі ємності.
Інструкція
1
Для виготовлення бензину насамперед потрібні ємності. В першу чергу це металева бочка з щільно закривається кришкою. До кришки необхідно під'єднати жаропрочную трубку. Ця посудина ви будете використовувати як реторти. Для конденсатора підійде будь-яка ємність, а для водяного затвора потрібен міцний посудину з двома трубками. Одна з трубок повинна буде знаходитися під водою, а друга - на поверхні.
2
Зберіть пристрій для отримання рідких вуглеводнів .. Трубу, що виходить з кришки реторти, з'єднайте з конденсатором. В конденсатор вставте шланг. Другий його кінець підключіть до трубки водяного затвора, яка знаходитиметься під водою. Другу трубку затвора з'єднайте з пічкою, а на піч поставте реторту. У вас вийде замкнута система для високотемпературного крекінгу (піролізу).
3
Завантажте в реторту гумові відходи і закрийте кришкою. Нагрівайте вміст на сильному вогні. Під дією високої температури відбувається розпад гуми. Зв'язки між молекулами руйнуються. Далі слід сублімація отделившихся молекул. Вони потрапляють в конденсатор, де температура істотно нижче. Відповідно, пари там починають скупчуватися, а потім і конденсуватися. Речовина переходить у рідкий агрегатний стан, це і є штучна нафту.
4
В процесі піролізу утворюються не тільки рідкі вуглеводні, а й додаткова суміш газів. Саме тому система повинна бути замкнутої. Велика частина газу - це метан, який проходить через всі елементи пристрою і, зрештою, потрапляє в піч. Там він чудово згорає, допомагаючи підтримувати потрібну температуру і не витрачати при цьому зайве паливо.
5
Те, що знаходиться у вас в конденсаторі - ще не бензин. Щоб перетворити вміст конденсатора в паливо, необхідний дистилятор - на зразок того, що використовується в самогонних апаратах. Не повинно бути відкритого вогню .. В даному випадку переважніше електроплитка. Температура кипіння не надто висока, максимум 200 ° С, але може бути й істотно нижче. Все залежить від якості відходів, з яких зроблена «синтетична нафта».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=dnSCuFldCko
Зверніть увагу
Займатися виробництвом бензину в міській квартирі не варто. Необхідно приміщення, яке добре провітрюється. В процесі піролізу виділяються оксиди сірки. Крім того, процес супроводжується сильним задимленням.
Корисна порада
Високоякісний бензин без присадок отримати не вдасться. У цього бензину низьке октанове число, тому його можна використовувати далеко не в будь-яких двигунах внутрішнього згоряння.