Як відправити на мобільний з пошти.

Прогрес не стоїть на місці. Зовсім недавно навіть важко було припустити, що повідомлення на мобільний телефон можна відправити з персонального комп'ютера, що значно зручніше для багатьох користувачів ПК. Тепер - це вже не фантастика, що виходить за межі можливого, а приємна реальність.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер;
  • - встановлене на комп'ютер спеціальне програмне забезпечення.
Інструкція
1
Отправить sms-повідомлення на мобільний телефон тепер можна за допомогою комп'ютера, не вдаючись до послуг свого стільникового. Головне, щоб ваш персональний комп'ютер був обладнаний спеціальною програмою. В інтернеті подібного програмного забезпечення - в достатній кількості. Переваги таких програм криються в тому, що повідомлення можна робити без будь-яких витрат власних коштів.
2
У числі програм, які поширюються безкоштовно, - "iSendSMS", "SMSDV" та інші. Ці ПО підтримує роботу практично з усіма стільниковими операторами і мають російський інтерфейс. Так що проблем із застосуванням даних програм не виникне навіть у користувача ПК.
3
Програма "SMSDV", легка за вагою, але вельми зручна в роботі. Для відправки повідомлень підійде будь-яка версія програми. До того ж вона дозволяє приховати номер відправника і зробити будь-який підпис в кінці листа. Для відправки повідомлення введіть номер абонента в спеціальне поле. Напишіть текст. Вкажіть PIN-код, що з'явився на картинці, і натисніть кнопку «Відправити». Через кілька секунд на телефон зазначеного абонента прийде повідомлення від вас.
4
Дозволяє робити відправку повідомлень на мобільний телефон та інтернет-пейджер «Агент Mail.Ru». Для цього лише потрібно спочатку ввести в базу «Агента» номер телефону користувача, якому ви хочете відправити sms. Зверніть увагу, що даний абонент повинен бути теж зареєстрований в системі Mail.Ru. Для відправки повідомлення виберіть користувача зі списку «Агента», перейдіть в розділ «Меню», потім - в піддиректорію «Відправити SMS».
5
У вікні напишіть текст повідомлення, за обсягом він повинен бути не більше 112 символів, виберіть номер телефону (якщо номер не був зазначений, введіть його в розділі «Додати телефон») та натисніть кнопку «Відправити».
6
Функцію відправки sms-повідомлення також підтримують «аська», практично всі мобільні оператори і ряд комп'ютерних програм.
7
Спілкуватися з друзями можна і на ресурсах «Яндекса», в числі яких «Яндекс.Пошта», мобільна «Яндекс.Пошта», «Я.ру», «Я. Онлайн». Для роботи з ними, скачайте програму на сайті «Яндекса». Для входу в програму введіть свій обліковий запис: логін, використовуваний на «Яндексі», і пароль. Подібні можливості для спілкування пропонують і інші поштові клієнти.